Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl féltékeny? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl féltékeny? (lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm, ahelyett, hogy velem beszélgetne, inkább elment számomra két vad idegen sráccal fürdeni, és dobálták őt a vízbe meg minden ( amit állítólag nem akart de mégsem szólt rájuk )... kicsit szomorú vagyok, hogy őket választotta helyettem... meg ugye bikiniben van és mikor dobják be még ugye véletlenül sem csusszan kicsit lejjebb vagy följebb a kezük... meg nem bírom elviselni, ha más srácok nyúlnak hozzá, és ő ezt jól tudja is, ennek ellenére még is ezt csinálta...


Vélemények?


16 F



2012. aug. 30. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
az én barátom ilyenért helyből kidobott volna
2012. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom adtál-e indokot arra, hogy ezt tegye, de még ha igen, akkor se így kellene lerendeznie a dolgokat. Nem tudom, hogy mennyire csavarta el a fejedet a csajszi, de én hanyagolnám az ilyen húzásai miatt... Ha annyira nem akarta volna, hogy dobálják a vízbe, akkor ellen lehet állni simán... Én hagynám a francba a csajt, ha többször is előfordult ez már.
2012. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Állítólag mondta hogy ne meg nem akarom... ( szerintem ezt mindenki úgy venné hogy benne van mert ez nem ellenkezés ez csak olyan lányos hiszti )


Mikor ezt elmondtam neki akkor mondta, hogy próbálta komolyabban is de nem ment...


Szerintem minden pasi leállna, ha ezt mondaná neki egy lány: " Hagyjatok békén, nem bírjátok felfogni, hogy nem akarom, úr isten de szánalmasak vagytok, és amúgy is van barátom, aki nem díjazza az ilyet! " De állítólag nem akart bunkó lenni, meg ezek ellenére is folytatták...


( szerintem ezek ellenére senki nem folytatná... )Próbálok hinni neki de nem megy... :(

2012. aug. 30. 23:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarok szemét lenni,de egyszer sem tetted még fel magadnak a kérdést,mely szerint ha az orrod előtt ezt csinálja,akkor a hátad mögött mit csinálhat?
2012. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a csaj számára nem volt idegen a 2 csávó, mert mondjuk barátok/haverok, akkor egyszer ellehet nézni...
2012. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, hogy most örüljek-e ezeknek a kommenteknek... ha azt írjátok, hogy túl féltékeny vagyok akkor lebalf@szoztam volna magam mert ilyen vagyok... de így csak szomorúbb lettem... mindenesetre fő az őszinteség, úgyhogy köszönöm mindenkinek!
2012. aug. 30. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
miért baj az ha 2 haverral elment fürdeni? :DD
2012. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

figyelj....ez a csaj csak az orrodnál fogva vezet! élvezi, hogy idegeskedsz miatta!

vannak sajnos ilyen lányok, nekem is volt jó pár ilyen ismerősöm, akik azt élvezték, ha idegeskedtek miatta. szerintem hagyd a csajt, mert a végén ideg-összeroppanást fogsz kapni tőle meg a sok baromsága miatt.

egyébként lehet, hogy ezzel csak le akart téged tesztelni, hogy mennyire szereted. ha féltékeny leszel a fiú ismerőseire, vagy kiakadsz, abból deríti ki, hogy szereted-e...

2012. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a. Féltékennyé akar tenni

b. Tesztel téged

c. Könnyűvérű


Egyébként az én párom jól megverné mind a kettőt, aztán engem kidobna a fenébe.


Ez férfiúi büszkeség kérdése. A te territóriumodan tanyáznak.


Egyébként meg semmi esetre sem szeret téged, mert ha szeretünk valakit, akkor nem szórakozunk vele.

2012. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz népszerű a válaszom a tinik körében de:


Ha a barátnőd helyében lennék, akkor csak azt látnám, hogy

1. Nem szeretnél velem részt venni aktív közös programokban, inkább azt várod, hogy állandóan otthon üljünk.

2. Nem érdekelnek a barátaim, haverjaim, nem szeretnéd megismerni őket.

3. Féltékeny vagy a fiúbarátaimra, akiket ugye nem is ismersz.


Egyáltalán nem lennék biztos benne ezek után, hogy összeillünk. Elmentem volna a strandra, de lehet, hogy előtte szakítottam is volna, hogy ne kelljen féltékenynek lenned.

26/N

2012. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!