Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy férjes nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy férjes nőt, aki 10 évvel idősebb nálam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Gyerekek is vannak, de én úgy is szeretném őt, ha miattam elhagyná a férjét.
2012. aug. 31. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:

én is szeretek egy nőt már 5 éve.. házas és gyereke is van

de látom, hogy boldog és én nem vagyok olyan önző, hogy beleavatkozzam az életébe és szétdúljam a házasságát

2012. aug. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármit megtehetsz, amit a törvények és a társadalmi normák engednek. Sőt a társadalmi elvárásoknak, amelyek nem törvénybe foglaltak nem is kötelező eleget tenned. Ergo 40 évesen járhatsz egy 14 évessel. Csak a szomszédok kinéznek majd.
2012. aug. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem az a baj hogy idősebb, hanem hogy férjes. Ha jól megvan a férjével akkor felejtős. Ha nem, akkor se miattad menjenek szét, az nem szerencsés.
2012. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
S hogy áll ő a dologhoz? Vagy nem is tud rólad?
2012. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne legyél farok, ne k*rd szét a házasságát. egy igazi férfi nem csinál ilyet! ezt magadtól is tudhatnád... felejtsd el, keress mást. lehetőleg olyat akinek nincs pasija, se férje etc... :)
2012. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő tud róla? Mit gondolhat? Megkönnyítené a dolgod ha tudnád az álláspontját.

Kor? Mert nem mindegy hogy 10en és huszon, vagy huszon és harmincas.

2012. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!