Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki 4éve ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki 4éve ismerek és azóta szeretek is, viszont kb évente 1x ha látom és akkor is alig beszélek vele. Mégis szeretem és nemtudom kiverni a fejemből, ráadásul 12évvel idősebb. miért ragaszkodom ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki megkérdezné, hogy miért nem beszélek vele én az elején próbáltam de aztán szépen letiltott mindenhonnan :S:S:S és mégiss szeretem :S:S:S
2012. aug. 4. 22:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet,csak én fiú vagyok és egy lány tetszik igaz csak 1 éve ismerem..,a szitu ugyanez.Bár én vagyok 10 évvel idősebb a lánynál.Lehet lesz majd barátnőm,de Őt soha nem felejtem el míg élek,gyönyörűű!!!
2012. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát igen nem hiába mondják, hogy igazi szerelem csak egy van...tényleg csak egy van már nem érzem a szerelmet mint amikor megszerettem de mégis mindenkiben őt keresem :S
2012. aug. 4. 22:57
 3/26 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem hogy megtaláltam az igaz szerelmem. És ha egyszer szakít velem (amire remélem nem kerül sor), akkor nekem nem fog kelleni más lány. Mert Ő az egyetlenem. Bár ugyan annyi idős mint én, és együtt vagyunk. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.
2012. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"tényleg csak egy van már nem érzem a szerelmet mint amikor megszerettem de mégis mindenkiben őt keresem :"


Én ugyanígy vagyok...,nehéz:/ első voltam.

2012. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
semmi baj...viszont mi nem tehetünk semmit vagy örökké szeretünk valakit aki minket nem és szenvedünk vagy találunk valakit aki igaz nem fogunk annyira szeretni de legalább megadjuk magunknak a lehetőséget, hogy mi is "boldogok" lehessünk már amennyire azok tudunk lenni mással
2012. aug. 4. 23:05
 6/26 A kérdező kommentje:

de legalább még ha fáj is megtapasztaltuk, hogy létezik igaz szerelem

(elsőnek)

2012. aug. 4. 23:06
 7/26 anonim ***** válasza:
Hiányzik egy apuka az életedből
2012. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7.nek üzenem, hogy nem hiáányzik és nincs semmiféle apakomplexusom
2012. aug. 4. 23:15
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem most az fáj a legjobban, hogy távkapcsolatban vagyunk. Mindketten nehezen viseljük. Majdnem olyan érzés mintha meghalt volna a barátnőm, és már soha nem ölelhetem át. :'((((( Nem tudom, hogy mikor fogunk megint találkozni. 4 évig ki kell bírnunk távkapcsolatban. Minden nap attól rettegek, hogy vajon mikor közli velem hogy vége. Mondtam neki, hogy sose akarom el veszíteni, erre mondta hogy ő se engem. Gyakran előfordul hogy sírok utána. Együtt vagyunk, de a fájdalom szinte olyan, mint amit te is le írtál kérdező arról, hogy ha valaki nem lehet a miénk. Én nagyon kitartó vagyok, remélem a barátnőm is. :') Ha el veszíteném, abba belehalnék. Mással nem lennék boldog, ezért nem is kellene nekem más lány rajta kívül!
2012. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ahogy írod kérdező,létezik..,első voltam!
2012. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!