Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretnek az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra199 kérdése:

Miért szeretnek az emberek, játszani mások érzéseivel?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják megbecsülni hogy valaki,érdeklődne irántuk de ők csak eltapossák?
2012. aug. 31. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

mert mi emberek önzőek vagyunk:)

ha nem tetszik valaki, akkor nem foglalkozunk vele, ő hiába teper...ez nem játszás, az lenne a játszás ha azt mutatná először, hogy tetszel neki utána meg, hoppá mégsem...

2012. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert az ilyen emberek még nem nőttek fel.
2012. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1. komment ugyan ez történt velem...:) először mutatta mintha tetszenék neki,aztán hoppá már nem is keresett ! igen igaz,ők még nem nőttek fel!
2012. aug. 31. 10:44
 4/17 anonim ***** válasza:
A legundorítóbb dolog a világon. Én nem szoktam játszani a pasik érzelmeivel. De sajnos velem már viselkedtek így és nem értem az egészet, hogy miért...
2012. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha kellek valakinek, akkor lépjen és szerezzen meg, ha meg nem, akkor hagyjon békén...Ez lenne a normális, nem az, hogy egyszer jobbra lépek, egyszer balra, aztán már magam se tudom, hogy merre szeretnék lépni. Vagy a legjobb: nekem nem kell, de azért másnak se adom. Hülye az ilyen????
2012. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
sajnos velem mindig ez van,sosem játszottam egy pasi érzésével és mindig ezt kapom,hiába vagyok rendes mindig játszanak az érzéseimmel,lehet nekem is bunkónak kéne lennem akkor lehet más lenne...
2012. aug. 31. 10:50
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen teljes mértékben hülye az ilyen!!!Velem is most pont ez van,és nem tudom mit csináljak,mert ha nem tudja eldönteni mit akarjon akkor hagyjon békén vagy mondja meg hogy nem akar tőlem semmit! undorító az ilyen...
2012. aug. 31. 10:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagy te csinálod másokon, vagy te vagy az elszenvedő. Ritka esetek egyike, mikor mindkét fél felnőtt ember.
2012. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindenkit vissza utasítok aki közeledik,csak azért mert aki bejön nekem nem tudja eldönteni mit akar és én vagyok a hülye...de kezdem ezt unni és lehet hagyom is a fenébe!
2012. aug. 31. 10:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Legyél lezbikus! XD
2012. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!