Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajánlotok valamit hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlotok valamit hogy hogyan rázzam le a pasim?

Figyelt kérdés

Mondtam hogy részemről ez az egész így nem tud működni de őt ez nem érdekelte, mondta hogy ő itt lesz velem mindig.

Olyan 'hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt' kinézetű dologra gondoltam, vagy ilyenre: [link]

ezeken kívül még valami ötletet jó lenne ha adnátok, amivel tuti lerázom. Ha már a szép szóból nem ért, így ezt választom, amúgy is ki akartam próbálni már..:)



2012. aug. 31. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

na az ilyen nőtől mentsen meg az isten :(

Mond meg neki,hogy vége a dolognak.Az a legjobb

Olyan gerinctelen dologra készülsz :/

2012. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és utána minden kapcsolatot megszakítasz vele... előbb utóbb nem fog keresni
2012. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ez őt nem érdekelte??? Nem találkozol vele és ennyi.
2012. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki.. Nem fogta fel.. Ezért is akarom hogy vége legyen.. Nincs az én szintemen. De ha ezeket megcsinálnám is azt mondaná hogy folytassuk.
2012. aug. 31. 12:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Ki kell zárni az életedből
2012. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, ne vedd fel a telefont, ne engedd be a lakásba, ha véletlen összefuttok nézd levegőnek....Ennyi. Csináld úgy, mintha nem is létezne, zárd ki az életedből. Esetleg annyit mondj neki, hogy őrülten szerelmes vagy másba.
2012. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Látom neked is gondod van...Egyszerűen nem találkozol vele többet és kész. Érted ezt az utolsó mondatot? Vagy nem magyar az anyanyelved? A semmiből mekkora ügyet tudnak egyesek keríteni:D
2012. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy leszbikus lettél.
2012. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ugyan már... lapozz, lépj tovább...

Soha ne menj vele sehová, ne fogadd a hívásait, ne válaszolj a leveleire. És a lényeg: Mondd meg neki, hogy vége... Ennyi. nem kell más hozzá, a többi az amerikai filmipar cukormázas hülyesége, amit 15 éves kor alatt talán még elhisz valaki... próbálj meg felnőtt lenni!

2012. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell körítés... igazuk van a többieknek. A legjobb az őszínteség, és szakíts meg vele minden kapcsolatot!


Ha nem érti meg, és nincs más megoldás, akkor kérj meg egy havert, hogy szórakozóhelyen legyen mindig a közeledben, esetleg játsszátok meg, hogy egy pár vagytok.

2012. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!