Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az esküvőn taliztunk tök jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn taliztunk tök jól elvoltunk, leis akart kapni de én nemhagytam mer mondtam neki h ittunk és úgy is elfelejtené, mondta h nem. Nam1 akk. se hagytam, aztán mondta h majd fészen beszélünk meg minden folytatás lent?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem látom a folytatást:D
2012. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

itt a folytatás..

és akkor oké beszélgetünk meg minden de egyszer nagyon jóarc utána meg nem.

múltkor ráírtam nemírt vissza de megnézte utána beolvastam neki és arra sem írt.

pedig beszéltük h talizni is fogunk

szerintetek miért történt ez?

15/L

és az a baj h én nagyon megszerettem

2012. aug. 31. 15:25
 3/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát gyorsan meg akart húzni aztán rád unt.
2012. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

igen?:/

de annyira jófej volt meg minden

ő mondta h majd beszéljünk meg stb

amúgy köszönöm a választ

2012. aug. 31. 15:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet normálisan megfogalmazni egy kérdést? Milyen esküvőn? Kivel találkoztál? Előtte ismerted? Ki ez a srác? Hány éves?
2012. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

bocsánat,megfogalmaztam csak túl hosszú lett és másodjára nemsikerült olyan jól:/

hát előtte még nemismertem és össze haverkodtunk,ki is mentünk az udvarra ott akart lekapni én meg nemhagytam ugye,de kedves volt megminden

2012. aug. 31. 15:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Talizzál vele, vegyél fel napszemcsit, aztán lesz puszcsihlávcsih.
2012. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
pár évvel idősebb tőlem:)
2012. aug. 31. 15:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajna tényleg csak ennyi,a majd beszélünk az annyit takar itt,hogy fenn tartja a lehetőséget h meggondold magad, írj neki és dugjatok egyet és után a dob.26L
2012. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

kétlem h taliznánk

mert ugye beszélgettünk fészen is nagyon jófej volt

aztán írtam neki és nemírt csak megnézte de már előtte párnappal is furi volt,aztán beolvastam neki és arra sem írt,szval nembeszélünk:')

2012. aug. 31. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!