Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örültök egy kézzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örültök egy kézzel készített ajándéknak?

Figyelt kérdés
Az a nagy gondom, hogy nemsokára itt az évfordulónk és meglepnénk egymást. Csak nem tudok neki mit venni és nincs is elég sok pénzem..ezért gondoltam kézzel készített ajándékra. Nektek mennyire jönne be egy kis párna vagy egy telefontartó amit a barátnőtök varrt?
2012. szept. 1. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem sokkal jobban bejönne mint 1 vásárolt ajándék 22F
2012. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja szerintem is.
2012. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is támogatom az ötletet

sokkal személyesebb egy készített mint egy vett ajándék

25/f

2012. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2012. szept. 1. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
szeretjük a kézimunkát
2012. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hole Hunter ***** válasza:

Megveheted a legdrágább ajándékot...a kezed munkájával készített értéke felbecsülhetetlen! Jellemzően a legféltettebb kincsek közé tartoznak az ilyen kedvességek. Ráadásul sokkal tovább meg is őrződnek...bizony még a kapcsolatot is képesek "túlélni".

Sok sikert a készítéséhez! :)

2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Én mondjuk jobb szeretem az egyedi ajándékokat!
2012. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én leginkább akkor örülnék az ilyesmiknek, ha tényleg kreatív volt az elkészítés, szóval nem csak valami netes dolog másolata, hanem egy tényleg személyesre készített tárgy.
2012. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!