Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma a barátom számítógépén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a barátom számítógépén megtaláltam az exeivel készített közös fotókat, és eléggé kiakadtam, mivel nem egyrészt nekem úgy tűnt, hogy nagyon elvoltak akkor és nem tartom kizártnak, hogy még mindig hiányzik neki?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak egy pótlék vagyok számára?

A helyzetet nehezíti, hogy a szüleivel is akkor találkoztam és pont akkor kellett végig játszanom a jókislányt aki mindig mosolyog és mindent megért....

Mit tegyek és miért alakult ez így?


Válaszokat előre is köszi!



2012. aug. 19. 21:52
1 2 3
 1/24 Nacui ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Vicces, de én is megtartom a volt barátaim képeit. Néha csak 1-1 alap közös fotó, néha 1 olyan amin éppen smárolunk, de ne azért tartom meg, mert hiányoznak, hanem azért, hogy mikor rájuk nézek, eszembe jusson mit rontottam el, és ne követhessem el újra a jelenlegi párommal. 16/L
2012. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nos köszi, hogy válaszoltál meg minden, bár őszintén szólva ez nekem elég valószínűtlen , főleg egy pasinál....
2012. aug. 19. 21:58
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is megtartom az exekről készült közös fotókat szépen külön mappákban rendezve persze a mostani barátnőm is kiakadt épp ugy mint a többi és mint most te.

Párod felesleges felidegesitését kimélnéd meg őt ha szépen elfelejtenéd és nem foglalkoznál vele mert most nagyon gyerekes idegesitő vagy másik ne kutakodj a számitógépén bár tudom ezért csináltad te is hátha talalálsz valami okot a veszekedésre.

2012. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az első barátommal vagyok együtt, de ha szakítanánk, nem törölném a képeket... Akkor is egy része marad az életemnek, ha már nem szeretem... :D
2012. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

kérdező, te egy idióta vagy (a miért-re még várj, próbálom úgy megfogalmazni hogy érthető legyen)

*Dr.Csernus Imre

2012. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
én inkább az a fajta vagyok, aki mindent kidobál ami a volt fiúra emlékezteti, de az egyik volt fiúmmal való beszélgetéseinket és a képeit megtartottam. amikor padlón voltam a szakítás miatt gyakran visszaolvastam, hogy tudjam, mit ronthattam el, hogy legközelebb ne hibázzak(vagy másban hibázzak). ez szimplán egy emlék a múltból. kétlem, hogy pótlék lennél.
2012. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5/6 jól megmondtad a magadét az biztos, de kötve hiszem, hogy ugyanilyen szituban is karakán, vagány csávó lennél...
2012. aug. 19. 22:07
 8/24 anonim ***** válasza:
én kitöröltem őket...mondjuk elég rossz kapcsolatok voltak, és nem akarok emlékezni a rosszra...
2012. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Miért kéne kitörölni? Kitörlöd a két évvel ezelőtti nyaralás fényképeit, mert idén jobb helyen voltál? Ez a múlt és ha te így hisztizel emiatt, hamar ki fog vágni.

Én már kivágtalak volna, de nem elsősorban ezért, hanem mert kutakodtál a gépemen.

28F

2012. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
kislány vagy még, majd felnősz
2012. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!