Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom kiverni a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből a mostoha unokatestvéremet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy tizennyolc éves lány vagyok, ő tizenhat. Ő az apukám unokanővérének a férjének az előző házasságából született gyereke (remélem, nem túl bonyolult =D). Született egy közös rokonunk, neki a kishúga, nekem meg a másodunokahúgom.

Két éve ismertem meg, akkor semmit sem éreztem, jó fej volt, elvoltunk, de ennyi. Nyáron több időt töltöttünk együtt náluk, és kezdtem úgy érezni, hogy szép lassan belehabarodok. Pedig nem is történt semmi különös. Vannak szócsatáink, hecceljük egymást, beszéltünk már intimebb dolgokról, néha félreérthetőbb helyzetekben kötünk ki, meg-meg érint néha, meg effajta dolgok. Egyszer mesélte, csak így a semmiből elkezdte, hogy randizott egy szintén 18 éves lánnyal, mondhatni dicsekedett vele. Én meg rávágtam, hogy a lány pedofil, mire elkezdte bizonygatni, hogy ez a két év különbség nem számít, én meg csak azért is az ellenkezőjét állítottam, hogy egy tíz év múlva nem fog, de most azért számít, mire megrázta a fejét, és magában vigyorgott. Mintha csak tudta volna, hogy magam ellen beszélek. Meg... ha vele vagyok folyton vigyorognom kell, komolyan, alig tudom letörölni az arcomról. Ő is mindig vigyorog, akkor is ott van a halvány mosoly mindkettőnk arcán, ha komolyabb témáról beszélünk. És elég sokáig szoktunk szemezni.

De! Ő elég sokat bulizik, iszik, több barátnője is volt már, míg nekem még egy barátom sem volt, csak pár futó kalandom, nem vagyok "teljesen" szűz, de a legszorosabb értelemben még igen, míg ő már rég elvesztette. És ez eléggé feszélyez, hogy fiatalabb, de mégis előbb túl van ezeken a dolgokon. Jó, mondjuk én is szoktam eljárni haverokkal iszogatni, de buliba már ritkábban. Vele is csak egyszer voltam, de semmi sem történt. A másik meg, hogy a gebe lányokat szereti, ezt ki is jelentette, minél vékonyabb, annál jobb. Na, én az a tipikusan "vanmitfogni" kategória vagyok, én nagyon szeretem a testem, rohadt jó mellem van (E-s kosár), de ezt most nem egoizmusból mondom, ne higgyétek azt. Csak elégedett vagyok magammal, de ő az előldeszka-hátulléc típusú csajokat kedveli, és ez is erősen elbizonytalanít. Meg ő az a helyi menő csávó, mindenki ismeri, mindenkivel elvan, mondhatni népszerű, míg én inkább az a visszafogott lány vagyok, aki szeret olvasni és jól tanul. Arról nem is beszélve, hogy tulajdonképpen egy család vagyunk...

Amúgy mindkettőnknek megvan a saját külön élete, nem találkozunk gyakran, de... amikor meglátom, egyszerűen elönt a boldogság, mint már írtam, mosolyognom kell és nevetnem és ránéznem és beszélni vele. Amikor pedig nem vele vagyok (már egy hete nem láttam), akkor pedig belül nagyon magam alatt vagyok, szomorúnak érzem magam, és olyan furcsa érzés van a mellkasomban. Nem vagyok szerelmes, azt tudom, hogy nem, de akkor is, ez a kapcsolat kettőnk között felemészt.

Azt sem tudom, hogy mit akarok, mert nem tudom, hogy a család hogyan állna az egészhez, ha lenne valami, de amikor ebbe belegondolok, elfog az érzés, a félelem, hogy ebből nem lesz semmi. Nem tudom, mikor látom újra, addig szeretnék egy kicsit megbékélni, ebben kérem a segítségeteket. Bízom benne, hogy tudtuk tanácsot adni, hogy mit tennétek a helyemben, mert ezt eddig még senkinek sem mondtam el, pedig hónapok óta lappang bennem.

Előre is köszönöm, ha valami nem világos, csak kérdezzetek, és persze mindenkinek megy a zöld kéz!


2012. szept. 1. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hűha... nos, megpróbálom dióhéjban megfogalmazni. Először is, közöld vele, hogy nagyon "bírod a búráját" és te szeretnél tőle többet. Szerintem pont sz-r le, hogy ki mit gondolna, ha összejönnétek, nincs rokoni kapcsolat köztetek, meg ha ennyire jól érzed magad vele, akkor ennyi kockázatot megér. Kérdezz rá bátran, hogy szerinte mi lenne ha... ti... Szóval kérdezz rá, ha meg igent mond az egészre, akkor hajrá! Nem értem amúgy, miért kell ezen parázni, nincs rokoni kapcsolat köztetek, az meg szerintem irreleváns, hogy "családi kötelékben" vagytok, mert szerintem ha még benne is vagytok, eléggé távoli kapcsolat, úgy látom. Figyelj, mások még az unokatesójakkal is kavarnak, akik között van vérbeli kapcsolat, mégis minden bűntudat nélkül "heccelgetik" egymást a hálóban.. :)
2012. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem probald ot elfelejteni, marmint nem UGY nezni ra, nem pasikent nezni ra.

Egyik dolog az, hogy valoban a csalad szamara nemigen lenne megemesztheto a dolog, s sok bonyodalom okozoja lenne ez a kapcsolat. Nem beszelve arrol, hogy ha netan nem mukodne a kapcsolat elegge kinos lenne aztan ujra talalkozni vele a csalad miatt. Masik dolog igazad volt abban, hogy talan kicsit fiatal hozzad. Aztan meg egy dolog, hogy lehet o az egadta vilagon semmit sem erez irantad, csak egyszeruen jol erzi magat veled, ha te meg bevallod, hogy te tobbet erzel, lehet furan fog rad nezni. Szerintem ezt a dolgot ugy hagyd a fenebe ahogy van. Keress egy mas pasit, aki a te sulycsoportod, mert ezt kesobb igyis ugyis bannad velemenyem szerint.

Talan ez nem is szerelem amit erzel, hanem csak azert van ez nalad, mert nagyon jol egyeztek.

2012. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fünof ***** válasza:
ha ő érez valamit irántad akkor, gondolom cselekedni fog. de ez nem lenne jó a családnak szerintem. bár ha nem vagytok rokonok akkor nem tudom.. de ha ő nem lép, akkor hagyjad, próbáld kiverni a fejedből. finoman adhatsz jeleket neki jeleket arról hogy bejön neked. de mondom te ne erőltesd
2012. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =)

Első: Hát az nem fog menni =D Nagyon félénk vagyok ilyen téren, egyszerűen nem tudok én kezdeményezni. Próbáltam, de képtelen vagyok rá. Szerintem nincs elég önbizalmam hozzá, meg ilyen tekintetben nagyon félek az elutasítástól. De köszi =)

Második: igen, folyamatosan próbálom elfelejteni, semlegesnek lenni iránta, eddig nem nagyon jött össze. Ha szakítanánk, az szerintem is igen kínos lenne =/ Tudom, hogy nem szerelem, mert közben tetszik más is, de nem ennyire, ilyen intenzitással. Köszi neked is =)

Harmadik: Semmiképp sem tudnék én lépni, ahhoz elég gyáva vagyok =D Csak hát attól félek, hogy ő is így van ezzel, vagy ami rosszabb, hogy tényleg semmit nem érez... Azt hiszem, talán a legjobb kivárni, mi lesz... Köszi!


Jöhetnek még a kommentek!

2012. szept. 1. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát kiszsaj szerintem te beleestél mint vak a szakadékba. De ez nem lenne jó ötlet. Nem tartana örökké és ha vége lesz jönnek majd a kínos pillanatok. Jól érzitek magatokat együtt. Ennyi. Pont. És itt legyen is vége. Legyen ő egy jó barát aki tapasztalt és tud neked tanácsokat adni. Hidd el hosszútávon ez sokkal többet fog érni.

És ha esetleg ő próbálkozik utasítsd vissza, mert szerintem tuti be fog próbálkozni nálad, de nem komolyan gondolja ő, csak tetszik neki hogy odavagy érte. Mert ő ezt látja nagyon jól. Sok sikert csajszi :)

2012. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: "mint a vak a szakadékba" =D hát kábé =D Tömör voltál és velős, és fájt, de az igazság fáj, nem? Tudom, hogy igazad van, de nem tudom, hogy hogyan legyen újra csak egy haver. Hogyan tudnám visszafordítani az érzéseimet? Nektek már sikerült? Rá tudtátok venni magatokat, hogy barátságot érezzetek újra valaki iránt, aki addig nagyon tetszett nektek?

Mert ez nekem jelen pillanatban... Mission Impossible =D És ha, kedves utolsó, megvalósulna a jóslatod, hogy próbálkozik nálam, tuti, hogy elutasítanám, már csak büszkeségből is (ez a másik hibám, nemhogy kezdeményezni nem tudok, de reagálni se normálisan =/), belül meg én lennék a legboldogabb lány talán órákig, napokig is. Szégyellem, de ez van. Valami tipp esetleg a felejtésre? =)


Amúgy mindenkit felpontoztam.

2012. szept. 1. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem tetszik neked, teljesen leírtad:D ha járásra kerülne a dolog, szerintem egyáltalán nem lenne gáz hogy 'rokonok' vagytok, mert nem is:D

nekem az unokatesóim jártak együtt, mármint úgy hogy az apai és anyai ágról, szóval semmi vér szerinti kapcsolat nem volt köztük, de én azért mégis rokonoknak tekintettem őket, és igen, elég fura volt:D

de ha járni fogtok, akkor próbáld meg elfelejteni azt hogy 'rokonok' vagytok, mert tényleg nem:DD remélem érted azért:D

de a környezetedben élőknek is furcsa lesz, sokan helyteleníteni is fogják, de te azért se hátrálj meg!!:D

2012. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy idő után kiszeretsz belőle, csak sajnos ez kinek pár hónap, kinek meg több év..
2012. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Nem akartam rosszat, csak én is estem át ilyenen és tudom milyen érzés. Szerintem ha egy darabig nem találkozol vele az segít tisztázni magadban a dolgokat.
2012. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hetedik: köszi a biztatást =) Azzal nem is lenne baj, hogy én minek tekintem, inkább az ismerőseink, családunk véleménye lenne az.

Nyolcadik: Hát remélem, hogy mielőbb =/

Ötödik: Semmi baj, tudom, hogy nem rosszból mondtad =) Szerintem is ez lesz, hogy kerülöm. Csak hát ez a családunk miatt nehéz, mert bár nem túl gyakran, de egy hónapban egyszer minimum látom.

2012. szept. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!