Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a mostoha tesómba. Nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Az én anyukám kb. két éve van az apukájával. Azóta ismerem. Az első perctől kezdve jóban vagyunk és mindig is tetszett mint pasi. A suli miatt idén szeptembertől együtt élünk Pesten egy albérletben. Szép lassan beleszerettem:) És szerintem ő sem csak úgy tekint rám mint a hugicájára. Tuti nagyon jó párkapcsolat lenne közöttünk, csak ne lenne ez a mostohatestvérség dolog:( Egy kapcsolat köztünk nagyon túlmenne a jó erkölcs határain?
2011. nov. 17. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem .
2011. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szüleitek biztos érdekesen néznének!
2011. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nektek genetikailag semmi közötök sincsen egymáshoz, magyarul a kapcsolatotok teljesen normális.
2011. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ezzel semmi gond. Nyugodtan szeressétek egymást. :)
2011. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok vérronkonok, ha összejönnétek, ugyaz lenne a helyzet, mint anyukád és az apukája között, sima párkapcsolat. Egyébként milyen idősök vagytok?
2011. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
88%
A Twilightban sincs semmi bajuk ezzel...
2011. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
nem vagytok vérrokonok, nem para.
2011. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De jó, hogy így látjátok:))



ma 19:01:

én 18 vagyok

tesóm:) pedig 20

2011. nov. 17. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak azért szerettél bele, mert kényelmes, kéznél van úgymond? Ha nem, akkor rendben.
2011. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

mi az a tvajlajt???

mervado???

ha ott lehet,akkor mashol is???

ha rantott patiszon holnap parabolaantennat epittet a fejebe,akkor az is jo lesz,mert tvajlajt???

pffff...


amugy a kerdesre valaszolva,mi gond lehet belole???

sem biologiailag,sem jogilag nincs akadalya...

erkolcsileg sem(kb felnottek vagytok mind a ketten)...

maximum azon lenne erdemes elgondolkodni,hogy mi van,ha megsem megy...mert akkor itt nincs olyan,hogy soha tobbe nem latod a masikat...

2011. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!