Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratomnak van csaj "haverinaja" az lehet jo dolog es ne affektalja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

a baratom nem volt szerencses igazi baratokat szerezni, s most volt egy de ujonnan az is atverte. S megkerdezte ha lenne baratnoi mint haver mit szolnek.

Hat en nem engednem meg, mert befolyasolhato ember, s aztan meg a kapcsolatom tenne tonkre.Egyetemen van sok csaj korul, de ismerem az ottani csajokat, s mind olyan haszonlesok, meg nyalas kis ketszinu csajok, akik ugy bebujnak egy ferfi bore ala. S nem szeretnem elvesziteni a baratom, de o kiborul, ha nem lehetnek baratjai?

Szerintetek ez lehetseges? Mit tehetek?


2008. máj. 13. 22:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
En inkabb megvarnam, h legyen fiuhaverja..mert en is le kellett mondjak a srac haveraimrol.
2008. máj. 13. 22:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, te se tilthatod meg neki a haverinákat, meg ő se neked a fiú barátokat. Ha ennyire nem bíztok egymásba, inkább ne is folytassátok a kapcsolatot.
2008. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hat, nem tudom mit gondolsz arrol amit irok, de nekem az egyik baratom az egyik legjobb haverom.

Sot neki 3 baratneja voltmikor megismerte az azota mar felesege. Azt nem tudom, hogyan emesztette meg, hogy 3 no orkodik felette de azt igen, hogy egy nagyszeru ember.

Soha nem allt kozenk es a kedvese koze...

A Kedvesem is jol turi a dolgot pedig van egy masik haverom akinek elemi kesztetese a flort.

Szoval ha az ember menni akar menni is fog.

Ha tudja hova tartozik, kar megemergezni valamit ami draga kincs.

2008. máj. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs okod izgulni a lány haverok miatt. Ha tiltod, csak rosszabb lesz. Bízz meg benne, a bizalmat mindenkin értékeli!
2008. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem bizalomrol van szo.bar csak annyi lenne. de befolyasolhato ember..a "fiubaratainkat" el kellett hagyjuk, mert neki etettek a maszlagot h mekkora Ribi vagyok, s a hata mogott engem felakartak szedni.

Es sajnos mindenki irigy a kapcsolatunkra stb. Ugyh nem tudnam hagyni h most csajok is kezdjek ezt, mert van elege iriigy

2008. máj. 14. 08:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel, nekem is sokkal több a fiú barátom mint a lány, ha erre egy hapsi féltékeny, akkor fel is út le is út. Szerintem ez a fiúknál is így van. Egyébként bocsi a kérdésért, de milyen értelemben használod azt, hogy "affektálja a kapcsolatunkat"? Az affektál azt jelenti, hogy kényeskedve beszél.
2008. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az első nagy szerelmemmel most legjobb baráti viszonyban vagyok, mindent elmondunk egymásnak és ugyan egyikőnknek sincs más most, de biztos, hogy olyan párt fogunk választani, akit nem zavar ez a kapocs, ami közöttünk van. A nők mindig tuldramatizálják a dolgokat, te is féltékeny vagy, pedig, ha a párod szeret, akkor bizots, hogy nem hagy el. Hagyd, hogy élje az életét és ha jól érzi magát a lány barátokkal, próbáld meg elfogadni.
2008. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

afektalja, mint h befolyasolhatja a kapcsolatom. A volt baratnojevel emiatt szakitott, mert volt egy szebb es jobb haverinaja mint a baratnoje, s az kis ribi volt, es a bore ala bujt es meg is volt az eredmenye.

Ennyire befolyasolhato!

Azt mondja velem nem ugy lesz, de igereteknek nem hiszek, foleg h ismerem es nem mindent csinal is meg amit mond.

Ebben az esetben nem hiszem, h megengedheto

2008. máj. 14. 18:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már előre tudod h csak te tartod vissza más nőktől, és nem képes melletted maradni, az nem egy jó valami :/
2008. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kepesmellettem maradni, de egy jo ferfit, es konnyen befolyasolhatot egy ravasz no hamar megfog.
2008. máj. 15. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!