Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, nagyon ciki? Miért néznek meg minket?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy helyes szimpatikus lánnyal, aki egy fejjel magasabb mint én vagyok!! 18 éves vagyok ő pedig 15... Nagyon ciki ez??? Megkérdezem mert gyötör... Meg mindig lesnek az utcán.. :S legalább is vannak akik igen..
2012. szept. 2. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nem ok hogy baj legyen, de az tény hogy megnéznek, hiszen te idősebbnek látszol, mégis kisebb vagy.
2012. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ne foglalkozz az utcán lévő vadidegen emberekkel.

Szerintem ez a dolog téged jobban frusztrál, mint másokat, pedig nem kellene.

2012. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel olyan emberek véleménye akiket nem is ismersz? Azok véleményére adj akik a barátaid, családod. Ők biztos nem cikiznek ki.
2012. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is baj ha a pasi alacsonyabb, dugás közben könnyebb a ciciket szopkodni :D
2012. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.. :)
2012. szept. 2. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem ez ciki bocsi de soha nem jönnék össze olyan asival aki alacsonyabb mint én ... olyannal sem aki pont akkora nekem az kell hogy egy 10 cm-es magassarkúban is jól nézzek ki vele
2012. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mondjuk én 180 cm vagyok. Ha egy nő nálam nagyobb, én se igazán jönnék össze vele.


De mivel szerintem a kérdező alacsony nővésű (mivel a lány 15 és nagyobb mint 18) így nem gáz.

2012. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!