Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem törli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem törli a volt barátnőjéről a képet?

Figyelt kérdés

a barátom mindig gondosan böngészi az email-jait, és minden felesleges dolgot töröl.

mindenhol megvan jegyeztetve a jelszava, csak az email-jánál nincs, most viszont az én gépemet használta, és fent maradt, éppen a kimenő üzeneteinél.

én nem akartam beleolvasni, csak végig görgettem, és megcsillant a szemem, egy napiszaros levélen, amit ő küldött be. mikor megnyitottam, láttam, hogy egy kép az, amin 2 szőke csaj csókolózik.

igaz hogy a levél akkor el lett küldve mikor én még nem voltam vele, de akkor miért tartja meg ha nem érdekli? kb 10 üzenete volt össz-vissz, mivel a FELESLEGES üziket mindig törli, akkor ezt miért is tartotta meg éveken át?

utólag megkérdeztem kik azok a csajok és azt mondta a volt barátnője. na de jó, gondoltam ..:(

egy az hogy szerintem szánalmas dolog volt nőket beküldeni, a másik hogy meg is tartja a képet? mikor beszélni próbáltam erről, azt vágta hozzám, hogy hagyjam békén. szerintetek?


2012. szept. 3. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz. Képzeld el, mit csinál majd veled, ha szakítotok. Nem nagyon engedném, hogy fotózzon...
2012. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik. az az érdekes, hogy szoktunk néha napiszart nézni, és mindig ő mondja hogy milyen tahó dolog aki a volt csaját küldi be.
2012. szept. 3. 10:22
 3/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát ő is 1 tahó :)

exbnőről kép megtartása: önmagában sztem nem gáz. régi oszt társakról barátokról haverokról döglött hörcsögről is van képe az embernek akkor exbarátnőről miért ne lehetne? emlék.

2012. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De rühellem, ha valaki beleolvas a másik levelezésébe...
2012. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és én is megtartom a volt nőimről a képeket emlékül.
2012. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem, hogy neked mi közöd van a privát szféréjához! SEMMI! Nagyon gerinctelen dolog belenézni a másik privát dolgaiba, ő megbízott benned annyira, hogy gondolta nem kell mindig mindent bezárni, hiszen normális a barátnője, de tévedett...

Különben meg mit képzelsz magadról, azért mert most te vagy a barátnője, az egész addigi életét el kell felejtenie, mintha nem is lett volna? Nyilván valamikor szerette azt a lányt, ez egy kedves emlék róla. Bár már nem szereti, és a múlté, ez ugyanolyan, amikor az ember a gyerekkorából őrizget emlékeket. Nyilván te sem azért tartod meg a kedvenc gyerekkori babádat egy dobozban, mert egyszarcsak majd előveszed és megint játszol vele!! na hát ő sem akar attól a csajtól semmit, viszont ha kicsit is emberszámba veszed a barátodat, akkor joga van privát szférához, személyes térhez, saját emlékekhez, saját gondolatokhoz, sőt szabadidőhöz és levegőhöz is!

Bocsánat, ha kicsit erős voltam, nem akartalak megbántani, csak azt akartam elérni, hogy elkerüld azt a hibát, hogy megfojtod a nyomozásoddal, meg a túlzott ráakaszkodással és végül tönkretedd a kapcsolatodat. Most még időben észbekaphatsz és elkezdhetsz felnőtt módon gondolkodni!

2012. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző: kedves emlék ??? 2 csókolózós csaj képe??? Ne essünk már át a ló másik oldalára...
2012. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Előző: kedves emlék ??? 2 csókolózós csaj képe??? Ne essünk már át a ló másik oldalára..."


Nekem speciel tök szép emlék lenne egy kép két csókolózó csajról, miközben egyikük a farkamon lovagol. :)

2012. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na azért ennyire nem kéne engem se letámadni.

1. több üzenete volt ott, és nem nyitottam őket meg, csak ha már napiszarra fel akarta tenni, akkor rám miért nem tartozhat? eg

2012. szept. 3. 15:54
 10/11 A kérdező kommentje:

folyt.

egyébként kicsit ez erős emléknek. van a csajról otthon ballagási képe, meg szerelmes levele, nem érdekel.. tudok róla, nem titkolja.

2012. szept. 3. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!