Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommaml 2,5 hónapja nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommaml 2,5 hónapja nem jó a sexuális kapcsolatunk. Amikor hazajön néha olyan képet vág mintha itt sem volna ( álmodozik). Szerintetek megcsal? Ja igen letöltött magának romantikus magyar számokat, azzal a cimszóval hogy nekem töltötte le.

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hát te most leírtál 2 dolgot. azért egy kapcsolat ennél egy kicsit összetettebb!
2012. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt a zenés dolgot,nem értem..Miért ne tölthetné le?

Én most romantikus filmekért vagyok oda,és van barátnőm.

2012. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
más is van a dologban, hetelni jár dolgozni.hozott már haza foltos lepedőt, nem kiíván engem, könyörögni kell a sexért, mostanában csak a "hátsó" sex jön be neki !
2012. aug. 21. 07:55
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és amikor elmegyünk valahová mellettem nagyon megbámulja a nőket, szemezget velük, közbe hozzám nem szól. 6x hagyott el már telefonon keresztül mert hogy én miért kérdezgetem állandóan hogy hol van , mit csinál. volt egy telefonos dolog is : hivtam : szagatottan beszélt, sóhajtozott, közbe nem tudta miről beszélek , visszakérdezett állandóan .
2012. aug. 21. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyi probléma és gyanú van a kapcsolatban, és "6x hagyott el telefonon" akkor miért vagy még mindig vele? ne gyere azzal, hogy szereted! ez már nem szeretet, csak ragaszkodás, megszokás és a magánytól való félelem. szerintem.

érdekes, hogy van akinek fontosabb egy megromlott kapcsolat, mint az önérzete, a méltósága és még a lehetőséget is elveszed magadtól és egy új szerelemtől! jó kínlódást!

2012. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!