Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Férfiak! Ti csak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Ti csak annak a lánynak a fülébe nyalnátok bele, vagy a nyakát puszilgatnátok, akitől akartok valamit, vagy puszta szórakozásból csináljátok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:29
 1/8 ASOT ***** válasza:
100%
te most hülyéskedsz?? csupán haverságból nem kezdi el az ember puszilgatni egy csajnak a nyakát...
2012. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azért ez már elég intim és nem mindenkivel csinálja az ember csak azzal akitől esetleg akar is valamit
2012. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már végképp nem értem a férfiakat. Valamikor meg nem is foglalkozik velem, mintha ott se lennék.
2012. szept. 3. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta akkor bármelyik lehet. De inkább akitől akarunk valamit...
2012. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
belenyalni a fülébe?? Nekem itt tágra nyíltak a szemeim.. belenyalni másnak a fülébe??..
2012. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Uff.... Inkább csak a nyakamat nyalogassa, ha lehet :d

Amúgy szerintem ilyet pusztán haverságból ritkán csinálnak, max az ilyen "vadász" típusok, akik mindenkivel kikezdenek, de nem akarnak semmit.

2012. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem baráti alapon van. Lehet, hogy hogy reagálsz.

Ez nagyon intim. Én csak a párom fülébe nyalok bele. Nagyon szeretem.

2012. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én mindenkivel ezt csinálom. Befut a busz buszvezetőnek,bérlet helyet belenyalok a fülébe.A Múltkor meg átengedett egy lámpa nélküli úton egy kocsi. Először inteni akartam,hogy köszi,de mivel le volt tekerve az ablak,ezért neki is belenyaltam a fülébe. Minden fiú ezt csinálja.
2012. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!