Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudni, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni, hogy tetszem egy lánynak? Ez puszta véletlen összjáték? (ld. Lentebb)

Figyelt kérdés

Nos, az alap kérdést, tudom, hoyg már feltették kismilliószor, de sosem lehet eléggé biztosra menni...:D Egyébként azt hiszem, tudnám, ha valakinek bejönnék, de mivel még nem volt pozitív tapasztalatom ez ügyben, nincs referencia, nem bízom magamban ilyen téren.

Ami a többit illeti. Adott egy lány za osztályból, nem csak általam szépnek mondott, mondhatni jócsaj, mondkjuk 10/7,5-8. Én magamat legjobb napjaimon is maximum egy erős 7-esnek saccolnám, számomra tipikusan mindig az az "elérhetetlen kategória volt. De feltűnt egy két dolog:

- időnként megmagyarázhatatlan módon próbálja elnyújtani a testi kontaktusokat(pl. valami beszélgetés miatt odateszem a kezemet az övéhez, és jóval később hűzza el, mint várnám)

- egyáltalán beszél velem (eddig ez nem nagyon volt jellemző, most meg azért elég sokat beszélünk -> hirtelen elkezdett keresni, többet beszélni velem)

Elismerem ez nem sok. Lehet mondani, hogy rád msoolyog, nevet a vicceiden, csak 1-2 kivétellel az összes lányt meg tudom nevettetni, nem ezzel van a probléma, hanem hogy hiába teszem, párkapcsolatilag nem visz előbbre.:/


2011. nov. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Bejön, nem? Na. Próbáld meg. Ha neki te nem jössz be, úgysem vesztesz semmit. Ha viszont összejön, akkor az erős 7-esed az iskolán belül már inkább erős 9-es lesz, ha valóban egy elérhetetlenül jó csajjal sikerül. Hajrá! Meg kell próbálni, carpe diem! Never count the days, make the days count:)
2011. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megteszem ami tőlem telik, de már túl sokszor játszottam végig ezt, hogy könnyű szívvel rámenős legyek... Mindenesetre megpróbálom finoman érzékeltetni, hoyg merről fúj a passzátszél...:D Úgyis volt szóban az Andrássy úti aranykiállítás, elég lelkesnek tűnt, maikor mondtam, hoyg nézzük meg, majd német érettségi után... Talán.
2011. nov. 15. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Aranykiállítás? Inkább hívd meg egy teázni. Ha már Andrássy út, onnan egy köpésre vannak Pest legjobbjai:)


btw. Ha adhatok egy tippet, első randin már juss el majdnem a csókig, de még ne csókold meg -> egyrészt nem egy nyomulós f*szként fog rádtekinteni, másrészt sokkal inkább fogja várni a második randit is.:)

2011. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de azt mér nem kell felhozni, mivel volt téma, btw. egy kiállítás után nincs is jobb egy forró teánál kettesben!;)
2011. nov. 15. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Ui.: Másodiknak köszi a tippet, megjegyzem, jól jöhet még!:) (Mindenkinek ment a (y))
2011. nov. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!