Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a szüleim a barátomat?

Figyelt kérdés

Apukám még nem is mond semmit, ő úgy van vele, hogy ha van, ha nincs, neki mindegy.

De anyukám egyszerűen nem képes elfogadni, állandóan kioszt. :( Pedig szerintem egyáltalán nincs vele baj. Tanul egyetemen, szülei vállalkozók, rendes családból származik, mindig alkalomhoz illően öltözködik, megadja a tiszteletet, szüleimmel mindig kedvesen beszél, segít nekik mindenben, ha kérik.

Talán az zavarja anyumat, hogy 6 évvel idősebb tőlem. Én még középiskolás vagyok, ő pedig lassan végzős egyetemista.

Amikor esetleg mi a barátommal összekapunk, akkor ugye szomorú vagyok nagyon, el szoktam mondani anyának, ő pedig jól lehordja mindennek, hogy ő engem bánt, meg minek álltam össze vele ilyen fiatalon, meg buliznom kéne meg ilyenek... de én nem vagyok olyan fajta, addig sem voltam olyan, míg ő nem volt, szóval nem tudom mit vár... én pedig emiatt bűntudatot érzek.


Hogyan tudnám megoldani? Anyukám miatt folyton rossz kedvem van így, sőt akkor is, mikor barátommal vagyok és eszembe jutnak a dolgok, amiket mond... :/


2012. szept. 3. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Akkor sírj. Aztán sírj még. Aztán nyafogj az interneten. Aztán ne randizz olyannal aki bánt. Aztán ha olyannal randizol aki NEM bánt anyád meg azt mondja hogy bánt,növessz gerincet és állj ki a szerettedért.

Tudtam volna mézes-mázosabban is fogalmazni,de ez van. Szokd meg.

2012. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
17, ő most lesz 23.
2012. szept. 3. 19:27
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem bánt egyébként, velem is rendes, csak anyukám gondolja így, pedig ő is tudja, hogy ez nem így van... csak keresi a kifogást, hogy Ő! bántson!!!
2012. szept. 3. 19:28
 5/16 anonim ***** válasza:

érdekes....


amikor én elmondtam 17 évesen hogy 26 éves a párom, annyit mondtak ha boldog vagyok akkor több nem számít...s ha még se leszek boldog a magam kárán tanulok, Ők nem szólnak bele...és jól is tették mert még mindig együtt vagyunk :)


ülj le anyuddal, beszéld meg vele hogy szereted a párod és a többi nem érdekel, nem tud ellene mit tenni. ha igazán szeret téged akkor elfogadja, és örülnie kéne hogy boldog vagy...


N22

2012. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én nem kérem, hogy ne szóljon bele, mert ha észrevesz valamit, és tud segíteni, akkor mondjon építő kritikát, azt elfogadom. De azt már nem, hogy állandóan csak a b*sztatást kapom. :( Elegem van belőle.

Kétszínűnek tartom, mert előtte jópofizik meg kedveskedik neki, előttem meg jól kibeszéli...

2012. szept. 3. 19:37
 7/16 anonim ***** válasza:

persze az építő kritika az más, azt én is kaptam/kapom...:) de amit csinál az nem fair...nem 14 éves vagy...


N22

2012. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

Figy. Én nem ismerlek, se a barátodat... De attól még adhatok neked olyan tanácsot, ami jó lehet. Sőt! Kívülállóként Nem lesz hibás a segítség, mert nem zavarnak be az érzelmeim/előítéleteim:


Ha összekaptok a barátoddal, az rég nem jó. Ott valami nem stimmel... Ha pedig már a kapcsolat elején nem stimmel (még ha nem is az elején, DE MÁR az első évben), az annak a jele, hogy nem illetek össze.

A későbbiekben pedig még több konfliktus lesz, ez megjóslom, pedig nem vagyok asztrológus. :)

Szóval valószínüleg anyukádnak van igaza, HA ő úgy látja, hogy kihasznál a srác... Kérd hát ki anyukád véleményét, DE ÚGY, hogy indololja meg, miért félt tőle?

Mik azok a JELEK, amik arra utalnak, hogy téged egy g-e-c-i-z-s-á-k-n-a-k használ, esetleg?

Vagy esetleg anyuci olyan, aki nem az az anyuka típus? Talán ő volt a suli legnagyobb nemmondommegmiregonok-ja?

Mert 1 valami igaz az anyukákra:

AZT SZERETNÉK? HOGY MINÉL INKÁBB RÁ HALLGASSANAK? RÁ HASONLÍTSANAK A LÁNYAI!


A vitákhoz visszatérve:


Min veszekedtek? (mert ez nagyon FONTOS kérdés)

Mert ha azon, hogy még nem tetted szét neki a lábad, akkor ki kell ábrándítsalak: bizony csak arra kellesz neki.


Mik a vita tárgyai?

2012. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Talán majd ha pár év múlva is jól meglesztek együtt, és ő ezt látja, akkor megbékél vele. Bár a korkülönbség miatt ez eléggé rizikós, de 1% esélye szinte mindennek van.
2012. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ha összekaptok a barátoddal, az rég nem jó. Ott valami nem stimmel... Ha pedig már a kapcsolat elején nem stimmel (még ha nem is az elején, DE MÁR az első évben), az annak a jele, hogy nem illetek össze. "


ez hülyeség, már bocs...én 5 éve vagyok együtt a párommal és igen is voltak az elején kisebb összekapások, veszekedések...miért jelentené azt hogy nem illenek/illünk össze? hisz nincs 2 egyforma ember, egyforma gondolkodású...nézet eltérések mindig is voltak és lesznek 2 ember közt függetlenül attól hogy mióta vannak együtt...Sőt, főleg az elején van több röffenés, hisz még nincsenek összecsiszolódva, nem ismerik annyira a másikat, a másik igényeit stb...mi az utóbbi években már szinte nem is kapunk össze, mert tudjuk hogy a másik miről hogy vélekedik és tudjuk hogyan kerüljük ilyenkor a konfliktusokat...ezt meg kell tanulni, nem rögtön az első ilyennél szakítani...


N22

2012. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!