Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért nem értik a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért nem értik a lányok?

Figyelt kérdés

Van egy lány... majdnem minden buliban kikezd valaki vele, én megjegyeztem, hogy "hát én nem csodálkozom ezen", visszakérdez "miért?"

A másik, mondja megy randira. Mondom irigylem azt a fiút, visszakérdez "miért?"


Ezeket miért nem értik? :)


2012. szept. 3. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:D miért?
2012. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert a legtöbb hallani akarja a miértjét avagy önbizalomhiányosak
2012. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az 1-re azért, mert ostobák, a 2-ra azért, mert hallani akarják a hízelgést.
2012. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert azt hiszik, hogy nem mondjuk ki, amit gondolunk, pedig kimondjuk, csak mögöttes tartalommal bír a mondandónk, amit képtelenek megérteni. Ez az esetükben is érvényes, csak ott komplikáltabb a helyzet (igen-talán, aranyos-helyes, stb.)
2012. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Mert pontosan levágják, hogy mire utalgatsz, te viszont nem tetszel nekik, ezért tesznek úgy mintha értetlenkednének.
2012. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hogy lehet ilyen hülyeséget mondani.... ?
2012. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
szerintem menj ki a levegőre és gondold át még 1x az egész életedet.
2012. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

1. tényleg nem érti - valószínűleg önbizalomhiányos, nem tudja elhinni, h ő is tetszhet valakinek

2. csak nem AKARJA érteni - te nem jössz be neki, de nem akar nyíltan elutasítani, és gondolja, úgysem nevezed nevén a dolgokat, tehát kikerüli a reagálást.

2012. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha én visszakérdezek egy ilyen megjegyzés után, az biztosan csak azért van, mert kiváncsi vagyok, hogy van-e olyan bátor, hogy tényleg ki is mondja, hogy mire gondol, vagy csak célozgatni mer-e.

Az első esetben nem egyértelmű amúgy, hogy mire gondoltál. Én azt hinném, hogy épp lepartyribancozol. :D

2012. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

frette röviden és velősen megválaszolta

bonyolultak a nők, de azért van bennük logika

pl. aki hülye, az is marad :D

2012. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!