Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányok válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok válaszát várom, ezt még TALÁN ŐK SEM ÉRTIK. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, elég rég jóba vagyunk, de én pár hónapja szeretem. Legjobb barátjának tart. Ő azt mondja nem tetszek neki stb... Egyszer azt mondta szeret, aztán hirtelen "meggondolta magát". Ha meg kérdem tőle miért nem akar járni velem, azt mondja: "mert nem akarlak elveszíteni". Ha ezt valaki érti próbálja már elmagyarázni hogy most mivan...és ne olyan válaszokat mondjatok hogy hagyd a 'csába, mert tudom hogy azt kéne. DE HA SZERETEM?? Szóval a lényeg: mit tudnék csinálni hogy "megszerezzem"? (Volt már köztünk olyan is, ami több volt mint barátság.)
2011. aug. 6. 15:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Én értem. BARÁTKÉNT nem akar elveszíteni és BARÁTKÉNT szeret.
2011. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
43%
Dugjatok.
2011. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De ő mikor azt mondta szeret, akkor NEM CSAK barátként gondolta. Ez biztos, mert már rákérdeztem. Azt hogy barátként nem akar elveszíteni, azt értem. De így fog elveszíteni...Már nagyon kezd elegem lenni, és ezt már nem bírom.Ő is akarna többet, csak fél hogy elveszítene barátként is ha szakítanánk.Én ezt nem hiszem, de hogy így el fog veszíteni AZ BIZTOS.
2011. aug. 6. 15:48
 4/34 napietus ***** válasza:
első jól írja. attól dughattok, de a pasija sosem leszel. evvan, keress mást.
2011. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
ha akarna vmit tőled nem kéne teperned. elkell felejteni, igen szar meg minden de nem tudsz mit csinálni ő barátként szeret és tekint rád.
2011. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
akkor egy dolgot mondok erre: én még utoljára bepróbálkozok nála, aztán ha nem, akkor nem. akármennyire is szeretem, engem nem fog kínozni az biztos. ha nem akar többet barátságnál akkor sajnos elbaszta. majd ha kiszeretek belőle TALÁN "folytatódik" a barátság. kösz a válaszokat.
2011. aug. 6. 15:50
 7/34 anonim ***** válasza:
""mert nem akarlak elveszíteni" szokásos sablon szöveg, törödj bele sztem, a barát zónából nem lehet kikerülni...
2011. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ő nem akar tőled barátságnál semmivel sem többet, de te nyomod a saját érzéseiddel és ezért elbizonytalanítod! Ez a képlet. Nem akar téged, de barátként szeret. Ne akarj többet, ha ő nem akar, mert bizonytalan állapotban hozhat olyan döntést, hogy mikor jártok megint meggondolhatja magát. Dugni se fogtok csak szólok:) Nem kellesz neki ez biztos.
2011. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 nielindi ***** válasza:
szerintem hagyd a francba. akkora gyök vagy, h nem tudod megérteni, h fontos neki a barátságotok, nem akar elvesziteni, és ha megszakadsz, akkor sem fog veled összejönni. ez van. azmeg, h beleszerettél... van ilyen. de grat, neked se a lánybarátod nem lesz, se a csajod.
2011. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 napietus ***** válasza:
ez a "barát zóna" dolog mondjuk nem egészen igaz. én (és a legtöbb ismerősöm) pl. sosem járt teljesen idegen pasasokkal, tehát magyarul a "barát zónából" vagy "ismerősi zónából" válogattunk nagyrészt.
2011. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!