Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megeri ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megeri ezzel a lannyal tovabb szrnvednem?

Figyelt kérdés

(bocsi az ekezetekert) szoval az a helyzet h beleszerettem egy osztalytarsamba, akinek nem volt meg baratja sosem, mindossze 4-5 sraccal smarolt, koztuk velem. regota nagyon jo baratok vagyunk, nagyon sokat beszeltunk mar par eve. de a mar emlitett csokunk utan vegkepp beleestem, es amikor tudtara hoztam nem ertette h h akarhatnek tole tobbet. baratai is unszolik egyfolytaban h jojjon ossze velem, de mi mindig ott kotottunk ki h baratsag, bar van aki szerint csak jatszik velem (de ilyeet h lehet csinalni?!).amikor egyutt toltottuk az estet en jol ereztem magam, o nem tudom, mert van h azt llitja elvezte, van h azt h kar volt... mult heten osszefutottunk beszelgetni, ossze is vesztunk... Na ezt elmeseltem egy baratomnak, aki szerint a csaj egy hulye es verjem ki a fejembol mert csak szorakozik, ugy gondolom h igaza is van es a tali ota nem nagyon szolok hozza...

Na kicsit hosszu lett de remelem el tudtok latni par tanaccsal, mert ezt a nemszolokmertharagszom helyzetet nem nagyon birom...



2012. szept. 3. 23:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem tudja h szerelmes vagyok...
2012. szept. 3. 23:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Haverodnak azt kell hogy mondjam igaza van...
2012. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rosszindulatból csinálja, de mindenképp felejtő a dolog. Nem tudja mit akar és ebből így soha nem lesz semmi jó.
2012. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el h tudja h szerelmes vagy. Ezt egy lány kapásbòl kiszùrja te meg még csak nem is leplezed...játszik veled mert különben ő is emèsztené magát miattad. 19/l
2012. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne csinálj vele már semmit...nem éri meg fölösslegessen enerigát vesztegetned.

De ez a dumát haggyuk már, hogy egy lány kapásból kiszúrja:D...én halálossan szerelmes voltam egy lányba és úgy tettem mintha le se sz*ám aminek az lett a vége, hogy amikor ő akart már tőlem valamit akkor ugyan úgy mint eddig l*tam mert úgy gondoltam ,hogy amennyit szenvedtem azt csak én tudom egyedül és inkább most neki is megadom azt a fájdalmat...persze ugyan úgy szenvedtem hónapokig de tök mindegy:D ez jobban megérte.

2012. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Játszik veled. Minél hamarabb elfelejted annál jobb.
2012. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, de ezt, hogy lehet megemészteni? Előttem ül...

Kedves Ötös, te hogy gondoltad, hogy nemet mondasz a közeledésére?Tisztelem a büszkeséged:D

2012. szept. 4. 16:13
 8/11 Lia_18 ***** válasza:
A helyzet az, hogy én sem fecsérelném rá az időmet. Annak, hogy nem mutat irántad érzelmet, 3 oka lehet. 1, nem tudja,mit akar.2, tőled nem akar semmit.3, akar, de fél,hogy elrontjátok a barátságotokat. Nos, bármi legyen is az, úgy gondolom a legtisztább az lenne, ha mindezt vele beszélnéd meg. Ha okos, értelmes lány, akkor tud értelmes magyarázatot adni, és talán kiderül,hogy csak fél....akkor támogasd, legyél türelmes...de ne erőltesd rá magad. Ha nemet mond, azt tartsd tiszteletben és maradj a barátja.
2012. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondta mar, hogy csak elrontanank a baratsagunk... De most ugy vagyok vele h eleget kerestem, ha kicsit is erdeklem akkor keressen o.
2012. szept. 4. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Az osztályon kívül is van élet! És készülj fel erre, hogy a csajok nagy része ilyen hülye!
2012. szept. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!