Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomszéd lánnyal kikezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszéd lánnyal kikezdeni?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel nem jön össze...vagy össze jön de idővel szakíttunk...akk nem lesz kínos?
2012. aug. 30. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Maximum elfordítod a fejedet,ha kilépsz a házból.Nem kell parázni!
2012. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Én nem élnék ezzel a lehetőséggel, mert ha nem fog működni a kapcsolat vagy valami történik veletek (megcsalás, elmúlik a szerelem), akkor szinte mindennap láthatod az arcát pl. mint egy osztálytársnál.
2012. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mér ne ?
2012. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
simán, ha nem jön össze kit érdekel, jobb mint úgy lakni a szomszédjába hogy meg se próbáltad mint egy gyáva kis p*cs
2012. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök jó... anno én is csináltam... nem volt nagy szám a dolog, de ma is - ennyi év után - valami apro cinkos dolog összeköt minket, ha találkozunk:) hajrá!
2012. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, próbáld meg! Ha nem próbálod akkor utána mindig azt fogod sajnálni, hogy nem próbáltad meg, mert mi lett volna ha össze jön.

Tesóm járt a szomszéd sráccal. /Tesóm 1 kapcsolata volt több évig együtt voltak./ Szakítottak, persze jól megutálta tesóm a srácot de ő olyan, hogya mindenkit utál. Nekem erről tudod mi a véleményem. A szerelem nem örök, így egyser majd vége lesz és szakítasz a lánnyal /vagy ő veled/ és független attól, hogy szomszéd vagy nem szomszéd ha találkoztok kínosan fogod érezni magad.

2012. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!