Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Héé fiúúk :DDD ti minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Héé fiúúk :DDD ti minek örülnétek szülinapotokraa? Vagyis milyen ajándéknak. :DD (komoly és normális válaszokat kérnék) kösziii :D

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 16:17
1 2
 1/12 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
34%
1 hideg sörnek.
2012. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen csak tárgyi ajándéknak. Annak is örülnék, ha azzal tölthetném a napot, akit mindennél jobban szeretek...
2012. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha kettesben elmehetnék valahova a párommal, néhány napra, jót szórakoznánk, és sokat szeretkeznénk :)
2012. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 okoska31 ***** válasza:

aktuális a kérdés....:)


ha kapcsolatban vagy ezzel a fiúval, akkor valami extra szexnek egy apró figyelmességen kívül. (én pl. szeretem a régebbi porcelánokat, szép érméket, és ilyeneket kaptam az exemtől - na, nem több 10 ezer forintosra kell gondolni.)

ha venni nincs pénzed, akkor főzz neki valami finomat (ha tudsz), és ha elég érettek vagytok a szexhez:) (18 felett), akkor valami kellemes meglepi abban az irányban. szexi fehérnemű, nővérkés jelmez, stb.

2012. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
sz.opd le
2012. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
huu ez engem is érdekelne :) barátom jövöhéten lesz 22 éves, gondoltam arra hogy beöltözök de kicsit félek tőle mit fog szólni rá :)
2012. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TB28 ***** válasza:
Sexy fehérneműben táncoló barátnő. Az egy tökéletes ajándék szerintem. :D
2012. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utálom a születésnapjaimat, szóval csak hagyjanak békén.
2012. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én majd egy ezüst nyakláncot adok a páromnak, amin egy dögcédula van, kitöltve az adataival és a hátuljára egy szívet és bele a keresztnevem kezdőbetűjét belegravírozzák.:) Mivel tetszenek neki az ilyen dolgok így ezzel biztos meglepem:)19/L
2012. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én barátomnak is hamarosan lesz és ugyan vannak gondolataim de már 3szülinapot megéltünk így nehéz mindig valami jóval előállni meg most nm szívesen adnék ki sok pénzt rá eddig mindig 10-20ezer ftos dolgokat kapott de most 5000ezerből akarok kijönni:/. Az már nagyon gagyi ha bekeretezve adok magunkról egy képet amit kitehet a szekrényére ? Mert pl olyanunk nincs:D
2012. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!