Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megér ez még egy utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér ez még egy utolsó próbálkozást? Fel lehet olvasztani egy jégszívet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki kell nekem, kölcsönös a szimpátia én is kellek neki, de régóta van egyedül. Nagyon sokat van úton, de nem üzlet ember!

Legutóbb azt mondta h nagyon rosszul van hiányzom neki mikor elkezdte a munkáját egyedül volt, most meg szenved.


Ő most elzárkózott előlem, nem hajlandó beszélni velem :(

Volt már olyan h szánt szándékkal bunkó volt és mikor álltam a sarat előtört belőle h ő nagyon szeret de el akart magától lökni.


Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Próbálkozzak nála, hátha felolvad a jégszív?


2012. szept. 4. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy nőért küzdöttem, szinte egy az egyben ez volt a helyzet vele is. 1 év után feladtam, és összejöttem mással. 3 hónap múlva ismét beszéltünk, kicsit megváltozott, akkor rákérdeztem, ha most nem lenne senkim, akkor lehetne-e róla szó. A válasz igen volt, de én már nem bírtam volna elhagyni a páromat. Azt mondom érdemes, ha ő is kimondja azt, hogy szeret.
2012. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincsen neki jégszíve. Azért viselkedik így, mert valószínűleg nagyon megégette magát fiatal korában, és nem bízik már meg egy nőben sem.

Ezért akar magától ellökni. Mert nem akar újra ugyanabba a hibába esni, mint régen. Vagy a hivatása olyan, hogy veszélybe sodorna (katona pl). És nem akarja hogy bajod legyen.

Hát, nehéz lesz kihúzni a csigaházából, az ilyet csak nagyon nagy szeretettel és ragaszkodással lehet. Sok sikert! Nem lesz könnyű dolgod.

2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!