Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegesít, hogy nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy nem értik meg, hogy csak barátságot akarok. Befejezik valaha a próbálkozást?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron eljártunk barátnőmmel a városba. Egyszer a szinpadhelyiségnél ültünk, amikor ott volt 4 srác. Röhögtünk rajtuk, hogy állandóan minket bámulnak. Egyszer csak odajöttek. Elbeszélgettünk jófejek voltak bár kicsit nyomulósak. hét múlva találkoztunk nagyon jó volt hülyültünk meg minden.Elkérték az msn-em én megadtam beszélgettünk amikor azt kérdezte találkoznék-e vele kettesben meg szeretne komolyabb kapcsolatot. És ebből az srácból 3 megtette. De én eggyikkel se akarok kapcsolatot csak haverként. Találkozni se merek velük, pedig már megmondtam nekik, hogy semmi eséjük, de nem szállnak le rólam. HELP.
2010. júl. 22. 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:

* 2 hét múlva

* 5 srácból 3

2010. júl. 22. 17:46
 2/5 anonim válasza:
100%
Öld meg őket.
2010. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nagy ívben leszarod őket, abból érteni fognak.. :)
2010. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hivd el mind a 3at egy helyre es b_azd arcon oket egy szivlapattal. ha ezutan sem ertik a celzast akkor sulyosan retardaltak =))
2010. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erőszakold meg őket.:D
2010. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!