Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? Nemtudom melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok 1 éves vagyok a párommal együtt is élünk, nem gondoltam hogy ez velem megtörténhet!Kettő hónapja megismertem egy másik fiút a munkahelyemen vendéglátásban dolgozom és eddig senkire nem is néztem de benne van valami amitől a szívem hevesebben dobog!Voltunk discóban is együtt nagyon jól érzem vele magam!Viszont a párom is szeretem, akivel már közös életünk van de úgy érzem a másikat jobban szeretem, de ő közölte egy hónapja hogy svájcba kell mennie dolgozni és el is ment most 1én volt itthon találkoztunk nagyon jó volt!A párom talált tőle egy üzenetet és már többször megpróbálta fel akasztani magát nem tudom elhagyni de már szenvedek már nem úgy szeretem!A Másiknak megígértem hogy lerendezem tisztességesen a múltam és kimegyek hozzá...de mégis félek az újtól mi van ha átver?
2012. szept. 4. 17:41
 1/3 Micimackó_vs_Pempi válasza:

Durva, durva...

Van ez a momdás, h „Ha két emberbe vagy szerelmes, mindig az utóbbit választ, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nemszeretsz bele a másodikba” naszóval a mostani párodat rendezd le úgy, hogy előszöris beszólsz a rendőrségre, h öngyilkos gyanús eset.. A másik, hogy miért félsz kimenni? Ha átakarna verni akkor nem jött vna vissza.. Nem?! O.o A mostani párodnak részvétem, a leendőhöz sok sikert.. ;)

2012. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon bíztató:D ismerem ezt a mondást, és igaz!!
2012. szept. 5. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltál kint?

Vagy még most is?

2020. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!