Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Német férfiaktól mi várható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Német férfiaktól mi várható egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom leszneka kik sokan mondják majd hogy ugyanolyanok mint mi,de ez nem igaz!!!Igenis mások!Nem azt mondom hogy teljesen,de azért máshogy viselkednek és másoka szokásaik.Én még annyira nem ismerem őket.Most van 1 fiú akivel összejönnék,de nem tudom mi várható tőle.Amit észrevettem az az hogy jobban udvarolnak mint itt magyarországon.

2012. szept. 5. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Eperizű a gec*jük.
2012. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
biztos jövőre számíthatsz megfelelő anyagi körülmények mellett :)
2012. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
20%
Elvileg kisebb a farkuk mint a magyar szabvány. Ennek bizonyosságát sosem fogom megtudni, hetero férfi létemre. :)
2012. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 okoska31 ***** válasza:
85%

esetleg tégy egy próbát. a németek alapvetően normálisak, ha pedig udvarol neked, akkor nyilván nem véletlenül teszi.


egy szerbbel már nem biztos, hogy jó lenne...:)


de, ugye "árja" német. Azaz nem török vagy egyéb asszimilálódott német? Akkor is engedhetsz neki, ha inkább a déli országrészből való - kevésbé "vikingek":)

2012. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 okoska31 ***** válasza:
70%
magyar és német szabvány... mire gondolsz? a német az ISO13, a magyar meg az IZZÓ15?:)
2012. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Németül fog nyögni szex közben.
2012. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert szerinted csak egyféle német férfi van? Minden német férfi ugyanolyan? Te amúgy hülye vagy?
2012. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van vagy kb. 35 millió német férfi, akik szerintem nem droidok! Unalmas az állandó általánosítás!
2012. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Erőltetik a kényszerfranciát :D
2012. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem Németben született, és ott él harmincjónéhány éve. Évente 1-2x találkozunk 1-2 napra, akkor viszont néha sírba tesz a "mindenbe belekötök, mert ultra precíz nemzet vagyunk" hozzáállásával.
2012. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!