Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Ti is észrevettétek ezt?

Figyelt kérdés
Pl ha összejösztök és sokáig vagytok együtt meg sok időt is akkor ugyanúgy változik a testetek?Mármint mi pl sportos vékonyak voltunk majd évek múlva izmok eltűntek plusz kgok feljöttek neki is nekem is.Most kezdünk együtt edzeni majd úgyh megint sportosak leszünk.nálatok ez nm szokott ígylenni h hatással vagytok egymásra?
2012. aug. 29. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha ugyan olyan életmódot folytattok, akkor egyértelmű, hogy ugyan úgy változik a testetek, ez azért nem atomfizika...
2012. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akármilyen párkapcsolatba vagyok (harmónikus, stresszes), mindig sokat fogyok. Talán van bennem egy megfelelési kényszer, azért.. Szakításkor pedig a negyede jön csak vissza.
2012. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kedves második így 5-10 pasi után kórosra fogy :D
2012. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak nőiesebb, asszonyosabb lett a testem, de semmit nem híztam. Sőt, a kapcsolatom előtt 61-63 kg között mozgott a testsúlyom, a kapcsolatom óta (több mint két éve) tartósan 56-57 kiló között mozgok, pedig nem mozgok sokkal többet, enni viszont már többet eszek, bár talán egészségesebbeket, mint azelőtt.

Párom is inkább fogyott, mióta velem van (jobban odafigyel, mit eszik, plusz sokat tornázik).

És a rengeteg szex sem elhanyagolható tényező azért.

2012. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez független attól, hogy kapcsolatban vagytok-e. Ha egy barátnőddel lenne ugyanígy, mondjuk közös albiban laknátok, együtt főznétek, együtt nassolnátok, akkor ugyanúgy együtt híznátok. Ha utána együtt jártok kondizni, futni, úszni, akkor pedig együtt fogytok. Teljesen független ez attól, hogy ki kivel jár, nincs mögötte semmi misztikum. Csak és kizárólag az energiabevitel-energiafelhasználás egyensúlya számít. Ha többet eszel, mint amennyit felhasználsz, akkor hízol, ha kevesebbet eszel, vagy többet használsz fel, akkor fogysz. Mivel ez minden emberre igaz, a párodra is és rád is, ezért nyilván együtt híztok/fogytok, ha ugyanúgy éltek és ugyanazt eszitek...

Ha a párod nem járna el veled sportolni és többet enne, mint te, akkor többet hízna.

Ja és egyébként a legszebb dolog, hogy mindenki aki párkapcsolatban/házasságban/gyerek mellett elhízik, az arra szokott hivatkozni, hogy a munka/gyerek stb mellett nincs ideje mozgásra.. Ez a kedvencem. Szép dolog ugyan izmosodni és úgy fogyni, de ha kevesebbet enne már nem lenne kövér... Ahhoz pedig se pénz, se idő nem kell, nekem ezt ne mondja senki...

2012. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz igu,de sokkal nehezebb a párkapcsolat mellett időtszakítani a sportra mert annxi időt elvesz tőlem h az valamo hihetetlen így csak lustulunk.ezért talaltuk mar ki azt h jarjunk egyutt edzeni mert en pl nagyo szeretnem visszakapni a regi enem a mozgekony izmos csajt nm ezt az ellustult elsorvadt izmos csajt.a baratom iaz jobban tetszik igy mint izmosan de hat ha igy lesz ido edzeni akkor nm szamit.
2012. aug. 29. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!