Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennétek együtt a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy33 kérdése:

Mennétek együtt a barátotokkal és 2 barátnötökkel együtt nyaralni? èn 33 éves vagyok, a barátom 28. Jönne velünk egy 36 éves és egy 22 éves lány. Szerintetek megbízhatom a barátomban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned ....!

Ha bizalommal vagy a barátod iránt, akkor mehettek!

De ha mondjuk neked ez így kellemetlen, vagy nem szeretnéd, hogy a 2 lány is veletek menjen, megbeszélhetnéd a pároddal ...megértheti!

Végül is egy nyaralás kettesben lenne jó és nem 2-2 -sen ...:/

Én kettesben mennék vele, nem mennék bele ilyenbe!

19/L

2012. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én bízok a barátomban. Szóval igen.


23/L

2012. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csoportszexet akkor igen.
2012. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy megbízható-e.... bár nem lenne meglepő, ha egy kellemes este néhány ital után rámuzdulna valamelyikre... esetleg többre is:) ( Tudod, ilyenkor szoktak összejönni a spontán triók.... )
2012. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Hát a helyedben én félteném a 22 éves csajtól..
2012. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne, akkor minek vagy vele???

A kérdésre válaszolva: igen, mivel tudom, hogy nem mozdulna egyikre sem.

2012. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat!
2012. szept. 5. 13:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából mi a cél a nyaralás során? Megbíztad a csajokat valami titkos feladattal, próbatétel elé akarod állítani az úriembert?
2012. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyaralas a cél. Ilyesmi meg sem fordulta fejemben, hogy öszebeszeljek a csajokkal
2012. szept. 5. 14:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, hogy megbízható-e a barátod? A kérdésed alapján úgy tűnik, hogy te nem bízol meg benne. Én nem igazán értem a logikád, szerintem ha azért menne, hogy megcsaljon, akkor nem vinne magával téged, mivel az úgy nem olyan könnyedén kivitelezhető. A barátnőiddel gondolom nem lehet túl szoros a viszonyod, ha azt hiszed, hogy egyből meg fogják erőszakolni a pasid, ha 3 másodpercre egyedül maradnak vele.

Inkább ne menjetek sehova, ha már ilyenek felmerülnek benned.

2012. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!