Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek számít hogy alacsony e a lány akivel együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen. :)
2012. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én perpill imádom az alacsony lányokat sajna mind foglalt is:D
2012. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Számít,jobb ha nálam alacsonyabb,ha velem egyforma kb,az még bele fér,még max 5-6 centivel több is.De én "csak" 170 centi vagyok,tuti nem jönnék össze valami toppmodellel,amikor nálam 2 fejjel magasabb.Így a kifejezetten alacsonynak számító csajok jók nekem általában.Aki 170 körül van,az se magas,csak átlagos,vagy még az se.
2012. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a pici (már mint alacsony növésű) lányokat.
2012. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj és sokan mások is vannak így vele
2012. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem okoz gondot, ha minden klappol. De van egy magasság ami nekem már kevés... én 180 vagyok, nem egy felhőkarcoló (inkább átlagos), és ha a csaj 165-160 cm alatt van az már lehet zavarna...
2012. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Igen, nálam esélytelen az a lány, aki nincs legalább 175cm magas!


Szánalmas kis törpikék kinek is kellenének?! Fúj, hogy nézenk már ki az alacsony lányok, kis gnómok. :D


Én 190cm magas vagyok, de sosem kéne 175cmnél alacsonyabb lány.

2012. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!