Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb módszer ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb módszer ebben az esetben? Nők válaszát is várom!

Figyelt kérdés

Ha például van egy nkő, aki tetszi és akit most ismertem meg (munkahelyen, vagy bárhol máshol) és nap mint nap látom őt, de szeretnék hozzá közelebb kerülni. Vagy szépen lassan közeledek hozzá, bókolok neki, beszélgetek vele, apró jeleket adok, hogy tetszik nekem, vagy pedig a direkt módszert alkalmazom és rögtön elárulom neki, hogy mi a szándékom vele.

Azért tettem fel a kírdést, mert nagy részt közterületen szoktam ismerkedni és ott direkt módszerrel szólítom le a nőket, mivel így nem kell fölöslegesen húznunk egymás idejét, ha mégsem jönnénk be egymásnak. Ilyen esetben viszont, szerintem jobb, ha tovább húzom a dolgot, hogy jobban megismerhessük egymást a belő értékek miatt, de azért adok neki jeleket, hogy még is tudja, nem csak barátkozni szeretnék vele.


20/F


2012. szept. 5. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj jeleket! A flörtölős időszakot imádom, nincs is annál élvezetesebb! :D
2012. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp jeleket adj neki, ne direktben. Mert így mondjuk, még ha te magad nem is tetszel neki, akkor tudod a viselkedéséből, és ezt kevésbé fájdalmasan mutatja, mint egy direkt "kopj már le" szöveggel.. Nem igaz?
2012. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja. Apró jelek. Pl ha van valami apró sütid kínáld meg vele. Ha hamarosan névnapja lesz, ne szalaszd el az alkalmat köszöntsd fel! Pl 1 szál virág, kis szelet süti, valami aranyos apróság ami tényleg apróság. :9
2012. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hol. A villamosra várva, egyáltalán nem szeretném se azt, hogy direkt módszerrel közeledj, se azt, hogy megkínálj sütivel :-)


Ha munkahelyen, ott is inkább a finomabb, apró jeles verziót szeretném. Egyébként én is a munkahelyemen ismerkedtem meg a párommal, ami már 12 éve tart tehát hajrá :-)


35N

2012. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!