Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy helyes srác. Jó lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy helyes srác. Jó lesz, ha így próbálok vele összejönni vagy van ennél jobb módszer is?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam. Nagyon megtetszett ezért írtam neki myvipen. Egy ideig leveleztünk is ott (vipen). Aztán ő elkérte az msn-em :D Órák között nem nagyon van időnk találkozni a suliban, ezért már elkezdtük tervezgetni,hogy egyszer találkoznunk kéne suli után.

Tudom,hogy nincs barátnője,de azt is tudom,hogy rám csak haverként tekint. (Nem szeretném részletezni. Tudom és kész.) Szeretném,hogy ez megváltozzon. Úgy gondoltam találkozok vele párszor,hogy mégjobban megkedveljen és megismerjen és majd ezekután (meg persze ha még mindig tetszik) az egyik találkozásunkkor elárulom neki,hogy tetszik nekem. Szerintetek ez így jó lesz? Ötleteket és jótanácsokat várok :) Nagyon tapasztalatlan vagyok még ezen a téren...

L/14


2010. febr. 2. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze áruld el... Jobb tisztázni a legelején. :)
2010. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nem rögtön a legelején árulom el, hanem egy picivel később akkor nagyobb esély van rá,hogy nem utasít vissza. Mert addigra már megkedvelt (mégha csak haverilag is). Vagy ezzel most hülyeséget mondok?
2010. febr. 2. 21:01
 3/5 anonim válasza:

Én is 14 éves korban kezdtem el udvarolni egy lánynak, vagy 2 évig, nem könnyen adtam fel, meg is lett az eredménye, igaz rövid volt, de hosszú még az év, kitudja :D.

Ha találkoztok, akkor jó hatást kelthet, ha véletlenül, de persze szánt szándékkal véletlenül hozzáérsz a kezéhez, vagy mikor egymás mellett ültök, a lábaddal kissé hozzásimulsz, vagy hozzádőlsz, és kicsit tovább maradsz ott, mi fiúk, igaz hogy néha nehezen vesszük észre a jeleket, de fel fog tűnni neki, és ha elég ügyes vagy, elég hamar. Lehet a fizikai kontaktus ajánlása kicsit korai, de néha jótékony hatású is. Mert tetszeni fog neki, ezt garantálom, és mivel keveset kap, és nem sokat, szeretne majd mégtöbbet, és ha nem mindig hagyod, kihívásnak veszi. Elmehettek sétálni, igaz hideg van, de a séta mindig jó, és így alkalmatok van beülni is akár valahová, például egy teázóba, vagy a plázába, de akár egy parkban is leülhettek egy picit. Sok sikert előre is ^^

16/f

2010. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első: Igaza van az előttem szólónak, hogy jelezd neki apró jelekkel. :)
2010. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esztétikus csaj vagy akkor nem csak barátként tekint rád, hanem mint lehetőségre...
2010. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!