Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok, nagyon. Segítenél?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval egy hónapja. Összejöttünk, első két hétben mindennap sok sms-t írt, telefonált, email. Távkapcsolat, de elkérte az anyagaimat, próbál munkát szerezni nekem az Ő városában. Minden 7végén együtt voltunk, nagyon jól éreztük magunkat, őszintén boldognak tűnt.Aztán mostanra elfogytak az üzenetek, hívások. Csak annyi, hogy iszonyúan fáradt. (Tudom ez nem kamu, láttam, hogy milyen jellegű és mennyi melója van most, elég durva. ) Hétvégén is együtt voltunk semmi nem utalt arra, hogy esetleg meggondolta volna magát. De 2napja csak én írogatok, részéről semmi. Egyedülálló, ebben biztos vagyok teljesen, nem szédít. El vagyok keseredve. Ez azt jelentené, hogy vége? Vagy nem is tudom. Vlmi tanács, hogy mit tegyek? (Ő 32éves én 29, tehát nem tini-tipródás)
2012. szept. 5. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

nem


én is az vagyok és mégsem segít senki

2012. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ez aztán a hasznos válasz -.-
2012. szept. 5. 15:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáltad már hívni, vagy más módon elérni?
2012. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mivel nem tinik vagytok így azt egyből kilövöm, hogy nincs pénz a telefonján, pedig ez lett volna egy tippem.

lehet, hogy tényleg hulla. próbáld meg felhívni és kideríteni miért nem válaszol.

ha nem szédít akkor biztos megmondaná egyenesen neked, hogy nem működik.

esetleg ha nem dolgozol, vagy van szabadnapod, akkor látogasd meg (ha van rá mód) és személyesen meg tudjátok beszélni.

remélem minden rendben lesz :)

2012. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hívni? Uhh, attól kicsit tartok. Hogy hívogassam
2012. szept. 5. 15:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Két ember, ha kedvelik/szeretik egymást, beszélnek. Néha telefonon, gyakrabban élőben. Nem értem, mi ezzel a baj. Hívd fel, vagy keresd meg, és kérdezd meg face to face: mi a helyzet!!! és vagy megmondja, vagy megérzed:) Vannak helyzetek, mikor el kell felejteni a netet, meg az sms-t...
2012. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5. vagyok

szerintem hívd föl, így tisztázhatod a dolgokat.

én megtenném, még ha félek is a csalódástól. mert legalább nem vagyok bizonytalanságban.

2012. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom hivd fel. Az még nem hivogatás,hogy tisztán szeretnél látni és felhivod. Mondjuk, magától is megtehetné,hogy elmondja mivan, ha látja a sok smsed. Gondolhatná,hogy legalább 1 smst vársz vissza töle... Hivd fel, a bizonytalanságnál nincs rosszabb.
2012. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sztem meg ennyi idosen nem kene ezen ennyit vetyengeni, hivd fel, deritsd ki akar e komolyan vakamit, kerdezz ra konkretan h miert nem keresett, te gondoltal ra, neked jol esett volna stb, nezd meg hogy reagal hivd el akar randizni, vagy talalkozni, flort stb, de amugy meg ha mar azt tervezgettetek, hogy a varaosab koltozol csak akar vmit, na mindegy, szoval nyomulj kicsit finoman, ha nem segit, akkor sz.rd le, nem erdemes az idod vesztegetni ilyen tiprodasokra, amugy ha egy pasi akar vmit nyomul magatol, ez biztos, szoval ne sokaig vesztegesd ra az idod ha o mar nem akar semmit
2012. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap egymáson lógni.
2012. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!