Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen különleges beceneve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen különleges beceneve van a párotoknak, nektek?

Figyelt kérdés

Nem olyanok érdekelnek mint a Szivem, Kicsim, Szerelmem...stb.

Hanem pl. olyan hogy Babcsi, Nyünyő és hasonló kedves de különleges becenevek.

Egyetemen előadást kellene tartanom és kitérnék a becenevekre. Köszi


2012. szept. 5. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
fa.szfej
2012. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ez most hülyén fog hangzani :D A párom "alap" beceneve a Nyuszi :) de mindig máshogy jön a számra: Nyufó, Nyuffancs, Nyuff meg ami éppen az eszembe jut :D


L22

2012. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a barátomat cuncinak, macinak, mackónak és bébinek szoktam becézni. :) Remélem segítettem.
2012. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nevéből alakítottam ki neveket. Gábor az alap, ebből lett Gabra, Gabrocs, Bó, Gabró..
2012. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én Őt Apa, Ő engem Anya.

De játszik felé még a picúr is, és néha mókus/mókuslekvár vagyok, mert tudom úgy mozgatni az orrom.

2012. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én Masztaka vagyok :D azt viszont nem árulom el miért :P

ő mindig más pl.: Mézem, Borsó (mint bébiborsó) Bogyó, Muci, a legdurvább amit eddig mondtam neki az az Esthajnal csillag volt (ez azért mert úgy "irányítja" az életem mint egykor a hajósoknak a segített a csillag)

remélem tudtam segíteni :)

2012. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátomat Macimnak, hivom, vagy, Szebi maci, Szebi baba. Ő Picimnek, Cunci, akkor mivel kicsi vagyok és van rajtam mint fogni is Törpilla vagy Dundella.
2012. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Baba, picur,picike, anya..ez én voltam.

Ő csak apuci,vagy apa.

2012. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baszógép
2012. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hatlövetű :)
2012. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!