Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha többnyire a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha többnyire a foglalt férfiak jönnek be? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon ritkán tetszik meg valaki, de ha mégis, akkor az illetőnek 100%, hogy van barátnője. Úgy gondolom, elsősorban nem azért van ez, mert le akarom csapni a barátnő kezéről a barátját, hanem, mert akiknek van barátnője, ők sokkal jobban néznek ki, és lehet velük komolyan tervezni. Szóval ez van sajnos, szinte csakis a foglalt férfiak jönnek be. A gond ezzel az, hogy ők nem akarják otthagyni a barátnőjüket olyan könnyen, max. néhány órára, ami meg nem a legjobb számomra. Szerintetek mit tegyek? Ez a helyzet nagyon nem jó nekem...

21/L



2012. szept. 5. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
nekem nem, neked igen
2012. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ilyen az élet, az ember mindig azt akarja ami nem lehet az övé, ez mindig így volt és így is lesz. Akkor lesz baj, ha az önző érzéseid miatt, valaki kapcsolatát teszed tönkre.
2012. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen ez így szokott lenni...és majd egyszer talál az ember olyat aki szingli...talán egyszer valamikor...a mikor pedig ki tudja mikor lesz...sajnos.
2012. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok 40 éves koromig arra várni, hogy hátha lesz egy szingli pasi, aki jól néz ki...
2012. szept. 5. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a kérdéshez tartozó magyarázatot, csak azt írom le, ami a főcímről beugrott. A pszichológusok ezt hívják az önbiztonság megteremtésének, ugyanis az ember fél a párkapcsolatoktól, és ezért a tudatalattija sok esetben ehhez hasonló helyzetbe sodorja a feleket.
2012. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor viszont tedd félre azt, hogy vajon ki mit fog gondolni ha nőként kezdeményezel, és ha valaki szimpatikus neked de ő nem lép akkor lépj te!
2012. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha tudom, hogy én nem tetszem valakinek annyira, hogy összejöjjön velem, és otthagyja értem a barátnőjét? Így felesleges kezdeményeznem. Hogy honnan tudom? Választhatott volna engem is, de nem tette.
2012. szept. 5. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy baj-e??Gondolkozz el mi lenne ha lenne egy pasid és mindig lenne egy nő aki folyton csak őt akarja....Nem hiszem el hogy nem találsz 1 egydülálló pasit.Én mindenesetre inkább szenvednék minthogy beleköpjek más levesébe hisz ha belegondolok nekem se esne jól ha velem csinálnák ezt...De addig míg nem az én pasimra fáj a fogad addig számomra nem baj.Még előtted az élet nem kell attól tartani hogy egyedül öregszel meg úgyhogy fel a fejjel és ha nem keresed annyira rád fog találni egy pasi aki megfelel!!!:)
2012. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem nem baj amíg nem az én pasimat akarok lenyúlni :D
2012. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem szenvedek inkább, ha nem muszáj :)
2012. szept. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!