Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy srác akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác akit nagyon bírok. Mint barát mert igazán nem az esetem. Viszont ő többet szeretne. Hogy mondjam meg neki h ez így nem lesz jó? Mert barátként nem szeretném elveszíteni.

Figyelt kérdés

Plusz régen egy baratnomnek is tetszett most nemtudom h érez..és semmiképp nem akarom megbántani azzal h most talakozok vele..

ja és az a másik..mindig kérdezi h mikor megyünk valahová..ilyenkor mondjak? Mert felek h a kifogások elég atlatszoak..vagy menyjek el vele?



2012. szept. 5. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tisztáznod kell vele a dolgot, mert neki csak egyre rosszabb lesz a helyzet.

Neked meg el kell engedned, hogy ne szenvedjen miattad ezután.

2012. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam meg neki?
2012. szept. 5. 22:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok egy sráccal. Jól esik, hogy kedves velem, beszélgetünk, hazakísér, de remélem, hogy nem érti félre. Egyébként van barátnője is, de látom rajta, hogy tetszem neki. Én igazából nem tudom, hogy szeretne-e többet is tőlem, de ennek ellenére nekem ez kicsit kellemetlen, mert nem akarok senkit sem hitegetni. Lehetünk barátok, de hát ez neki egyértelmű, hogy nem az. Én úgy döntöttem, hogy bizonyos határok között továbbra is barátkozom vele, mert rendes srác, de mint férfi nem jön be. Ha meg más helyekre hívogatna, akkor inkább nemet mondok. De igazából én sem tudom, hogy mi a helyes megoldás. Én nem akarok senki érzelmeivel sem játszani, de egyébként meg jólesik, ahogy viselkedik velem s szívesen beszélgetek vele.

Szerintem, ha a srácnak megfelel, akkor barátkozz vele továbbra is. De éreztetni kéne vele, hogy ez neked csak ennyi és semmi több. Mondjuk, ha valaki más pasit szóba hoznál, kitalálnád, hogy valaki tetszik...Vagy megmondod neki őszintén, hogy csak barátként nézel rá, de ezzel biztos nagyon megfogod bántani...Igazából nincsen jó megoldás, mert bármit mondasz, úgyis megbántod vele, ha nem azt mondod, amit hallani akar...

2012. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na akkor te is hasonló helyzetbe lehetsz..neked a könnyítés h van baratnője.nekem is jól esik h kedves velem olyan szépeket mondd h olvadozok :D viszont kicsit bánt is mert én nem ezt akartam..megmondani szemtol szembe nem merem h nem jön be legyünk csak barátunk..stbstbstb
2012. szept. 5. 23:00
 5/15 anonim ***** válasza:
figyelj már ide te lány :D 100% ig biztos lehetsz benne, hogy a fiú nagy ívben tesz a te barátságodra és semmit sem jelentesz neki mint barát. Ezt jobb ha előre tisztázzuk. Akkor ennek fényében ugye az egyik gond máris kilőve, a második hogy a barátnődnek is tetszett, ne érdekeljen hiszen ez egy önző világ, szóval ezis kilőve. Egy esélyt mindenki megérdemel. főleg ha kedves veled, és kedveled. a szerelem nem biztos hogy rögtön megjelenik ,lehet az első pár találkozás után. szerintem adj neki egy esélyt és találkozzatok. lehet hogy a végén jól sül el a dolog.
2012. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen az előttem szóló jól mondja. Vagy megpróbálod vagy teljes egészében elengeded. Egyébként ha ennyire ragaszkodsz hozzá talán mégsem közömbös számodra. Kíváncsi lennék mit éreznél ha szerezne magának barátnőt és te partvonalra kerülnél és nem foglalkozna veled. Igazándiból ekkor kiderülne minden....
2012. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A pasik nagy része nem szokott "csak barátkozni" vagy többet akar, vagy keres mást. Legjobb megoldás ha megmondod konkrétan hogy nem akarsz semmit, és jobb ha nem is barátkozol vele, mert akkor benne ott fog élni továbbra is az hogy "mi lenne ha...".


Konkrétan meg kell neki mondani h nem akarsz többet, max haverok lehettek, és szépen leépíted. Hazudozni is felesleges, meg éltetni benne a reményt.


Legjobb ha minél hamarabb tisztázod vele a dolgot, szar lesz neki, de még mindig jobb mintha elpazarolna még X hónapot feleslegesen egy lányra, aki nem akarja őt. Jelen esetben csak hülyíted.

2012. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem mindenképpen érdekelne, hogy mit léptél, hogy végződött a dolog, majd légyszi írd meg privibem. köszi :)
2012. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hány éves vagy? Lehet hogy ismerlek?:)
2012. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A gond meg az h egy suliba járunk..így a későbbi talakozasok elkerülhetetlenek..majd írók privit :) és 15 vagyok, győri nemtudom ismersz-e
2012. szept. 7. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!