Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? A barátnőm nagyon jóban van a volt pasiaival. Én kértem tőle, hogy ne tartsa velük a kapcsolatot, mert nekem ez kellemetlen. Rossz érzés, ha olyanokkal találkozgat néha, akikkel lefeküdt.

Figyelt kérdés

Én kértem, hogy mondjon le róluk a kedvemért, de ő azt szajkózza, ők a barátai ne féltékenykedjek. Mire én mondom neki, hogy van még más élő ember a földön, akikkel felőlem barátkozhat, ha fiú, ha lány. Engem zavar nagyon az egész dolog, és soha nem fog megváltozni az érzésem.

De ő (és még a barátnői is) nekem estek, hogy nem az én dolgom és ez természetes. De nekem ez fáj akkor is, hiába máshogy gondolják a nők...

Most nem csak amiatt van az egész, hogy félek tőle, "fellángol a régi szenvedély", hanem alapból zavar a dolog.


Szerintetek jogosan várom el tőle, hogy ne tartsa velük a kapcsolatot (4 srácról van egyébként szó)?

Mert úgy érzem vagy ők, vagy én... :(


2012. szept. 5. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Passz, saját negatív tapasztalataim miatt én neked adnék igazat (nekem is azt mondták, hogy óóó csak ex, nem lényeg, nem jelent semmit, csak munkakapcsolat, csak nagyritkán beszélnek, aztán félrekúrt fele, szóval kösssz...), de most lehet, hogy a lány tényleg csak barátkozik velük.

Engem mindenesetre azóta igencsak irritálnak az exek.

2012. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem egezseseges az effajta kapcsolattartas az exxel. Nem mondom nem kell haragban lenni veluk, ha osszefutsz veluk az utcan koszonjon az ember meg elhangozhat egy "Hogy vagy?". En nokent azt gondolom, hogy az ex legyen a multe.

Igazat adok neked, s ezt en is akarcsak te elvarnam a paromtol, hogy ne az exeivel logjon. Foleg, hogy miutan ket ember annyira intim viszonyban volt egymassal, elofordulhat, hogy pl. banataban elvesziti a fejet es meg osszejon egy szeretkezes.

Sztem ne erezd magad rosszul amiatt, hogy igy erzel, inkabb neki kellene, hogy ahelyett, hogy rad figyel es a te erzeseid tartsa szemelott inkabb csak magara gondol.

2012. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de megőrülnék ha a párom tartaná az exeivel a kapcsolatot! nálam ez nem fér bele, lehet bunkónak tartani, de sajnos irritálna, és nem viselném el. szerencsére a barátom nem beszél egyik exével sem .
2012. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is neked van igazad! Hány évesek vagytok?
2012. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
23 & 21
2012. szept. 6. 00:20
 6/14 harcosangyal ***** válasza:
100%
az őszinte véleményem annyi, hogyha Te többször megkérted ő meg csak védekezik akkor cs*ssze meg, találsz olyat aki szeret annyira, hogy lemondjon 4 srácról
2012. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nahát! Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy mások is egyetértenek velem. Persze a barátaim is egyetértenek velem, mondják is, hogy inkább dobjam a csajt (ilyet szoktak mondani: "én nem tűrném a nőmtől, hogy akivel már dugott, azzal barátkozzon/találkozzon, mert tuti akarna tőle még valamit" - persze nem ilyen szépen megfogalmazva, ahogy én ezt most leírtam :) ).

Szóval jó olyanoktól is hallani (olvasni) ezt a véleményt, akiket nem is ismerek... :)))


Bár felvetettem ezt egy másik kérdésben is itt a gyk.-n és nekem esett pár nő, hogy mi bajom van nekem ezzel és írták, hogy ők is tartják a kapcsolatot a volt pasijukkal. Amikor meg megkérdeztem tőlük, hogy miért, mindig kitérő választ adtak /terelték a szót másra (hogy mit ítélkezek meg szenteskedek), de fel voltak háborodva mert kinyilvánítottam a véleményemet (azt amit a kérdésben is megfogalmaztam)...

Kissé gyanús nekem az az indulat, ami jött felőlük az irányomban... főleg úgy, hogy nem adtak a választ arra a kérdésemre, hogy miért kell pont velük barátkozni (hisz van még egy csomó ember - akikkel nem feküdtek le, mert hát NEM ELÉG NEKIK A TÖBBI EMBER?! hisz csak pár ember barátságáról kellene lemondani).

2012. szept. 6. 00:52
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Idióta libák az ilyenek. Eleve nem is nagyon vágom, hogy hogyan lehet valaki az exével barát. Ugyanis épp attól lesz valaki ex, hogy nem jöttek ki jól egymással. Teljesen neked adok igazat.


23/F

2012. szept. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked adok igazat. Az ex nem barát.

Az én barátom is ezt csinálja-"barátkozik" az exeivel. Több éve együtt vagyunk, de mai napig nem tudok úgy gondolni rá, hogy ez csak barátság. És ha ezt jelzem, akkor én vagyok a féltékeny hisztigép. Ő csak nem akar rosszba lenni. . . Elvileg most törölve lettek 5 év után. De ha szegényeket ez megbántja arról én tehetek.

"Ó szegények."

2012. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is neked adok igazat. egy exemmel szoktam beszélni, ritkán, de vele is csak ilyen szia, hogy vagy szinten. nem is tetszik a barátomnak. Így mellőzöm is, mert inkább a szerelmemmel vagyok, és ha neki nem tetszik, elfogadom. ő nem tartja a kapcsolatot az exeivel, de ha tartaná, lehet nekem se tetszene. mindenesetre akár más fiúkkal is félre tudna lépni a barátnőd, akikkel engeded barátkozni, nem kell hozzá ex...

akik meg itt gyik-on neked támadtak biztos úgy gondolják az ex nem véletlenül ex..kinek kéne mégegyszer, ha elsőre se működött... nekik is picit igazuk van. nekem egyik idióta volt pasim se kéne.

Mi lenne, ha megkérnéd, mutasson be nekik, vigyen el egy találkozóra.ha nem akar, akkor elég egyértelmű miért nem. nekem anno ezt tanácsolták és bejött, nem akart, sőt eleinte titkolta is, szakitottunk, mert megcsalt vele...

2012. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!