Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak sok a lány haverja és sokat is találkozgat velük és én félek, hogy esetleg megszeret valaki mást. De nem sajátíthatom ki magamnak mert mindigis voltak csaj barátai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
főzzél egy jó kis babgulyást mert éhenhalok. ja meg kenyeret se felejts el venni
2012. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne is próbáld elválasztani őt a barátaitól .. csak rosszabb lenne hidd el . Inkább kérd meg a barátodat hogy mutasson be nekik és így legalább megismered a barátait és nem lesz okod féltékenynek lenned :) 16/L
2012. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám :) Az én páromnak a barátainak a 80%-a lány... De a legtöbbjüket ismerem személyesen, és nem vagyok féltékeny rájuk. Egy csaj van, akit meg tudék folytani, úgy győlölöm, és rohadt féltékeny vagyok rá! De bízom a barátomban, és szerencsére azzal a ribanccal nem sűrűn találkozik személyesen :D
2012. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben megpróbálnék bízni a pasiban. Nem tudod irányítani az érzéseit... Éppen ez a jó, téged szeretett meg, nem a csajhaverjait! Tudom, hogy nehéz, nekem is az volt, de bíztam benne, és be is jött.

Ha viszont egy csaj nagyon zavar, és nagyon gyanús, akkor finoman szólj neki. De ne lássa, hogy féltékeny vagy mindenkire, azzal hamar elijesztheted magad mellôl.

Sok sikert, további boldogságot!:)

( majdnem ) 16/L

2012. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!