Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Mit vártok egy férfitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mit vártok egy férfitól? Milyennek kellene lennie egy tökéletes férfinek? Külső-beleső.

Figyelt kérdés
A kérdés adott!!!
2011. máj. 9. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha a lányok is tökéletes nök lesznek akkor a hozzájuk illö férfiak is tökéletessé válnak.
2011. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az elsőnél a pont.
2011. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, mi lenne ha megfordítanánk amit mondasz?

A tökéletes férfiakhoz illő nők válnának tökéletesé?

2011. máj. 9. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan sok ilyen kérdés volt már....

Csak azt tudom leírni, hogy nekem mi a tökéletes, mivel ugyebár mindenkinek más:


külső: fekete rövid haj, tök mindegy milyen szem,

kicsit kreolos bőr (ez nem egyenlő a szolibarna bőrrel),

sportos testalkat (nem body builder, hanem sport által szerzett izomzatú),

180 cm alatti (mivel én alacsony vagyok),

elegáns, féfias ruhák (nem csillogós, rózsaszín póló),

természetesen szőrös, tehát nem itt-ott gyantázott, főleg nem a kezén lábán, mellkasán

mindehez férfias kisugárzás


Belső: védelmező, olyan, aki mindig el akar csábítani, magabiztos, összeszedett, vicces, hűséges, szeret engem, romantikus, de nem nyálas, tudja mindig, hogy nekem mi a jó, és mire vágyok, aranyos, értelmes, lehessen vele beszélgetni, udvarias


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe,

21L

2011. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sötét haj és szem, intelligens, kreatív, talpraesett, lehet vele hülyéskedni is, a komoly dolgokban is számíthatok rá.
2011. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

külsőre nincs ideálom,inkább csak legyen szimpatikus,azt ha a belsője megfog,akkor már a külső nem is számít :) nálam ez alap.


belsőre:igazságos,őszinte,hűséges,megbízható,udvarias,

inteligens,komoly,de mégis kicsit gyerekes(hülyülés terén),legyen jóhumora,lehessen vele társalogni,kedves,védelmező/bátor,szerető,gyengéd,(nem "nyálasan")romantikus,stb. többet most így nem jut eszembe ^^"

2011. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal,hogy tökéletes nő és pasi nincs sem külsőleg sem a belső tulajdonságokat illetően.De persze mindenki elvár valamit a párjától vagy a leendő párjától:-)

Kűlsőleg nálam az az alap,hogy ápolt legyen,borotválkozzon,öltözzön fel rendesen,tisztálkodjon,ne legyen hosszú haja,ha ezek megvannak akkor tökmindegy milyen színű a szeme,csak úgy "fogjon meg rajta valami" nem kell macsónak lennie,értem ezt például a mosolyára meg hasonlók.

Belső tulajdonság: ugyanugy alap a bizalom,az őszinteség a hűség és a kedvesség.


Szóval ezeknek alapból meg kell lennie mindenkiben csak más más "keretben".Nálam mondjuk a belső fontosabb a külsőnél!

21/N

2011. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!