Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Szeretitek, ha kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szeretitek, ha kedves veletek a párotok és bújós, vagy jobb ha inkább lekezelően viselkedik veletek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 11:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10 Pont azt írtad, ami a ff-akat vonzza egy nőben. :)
2012. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sztem mindkét oldalról ez a normális:) Amúgy pont múlt héten utasitottam vissza egy nagyon aranyos kedves udvarias srácot (néha már túl udvarias volt) , aki szintén azt vonta le,h nekem is egy bunkó tahó pasi kell, aki sz**ba se vesz. Próbáltam neki megmagyarázni,h nem erröl van szó. Szimplán egy férfias férfire van szükségem:) Pl. aki nem sirja el magát csak mert vissza lett utasitva.
2012. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mindkét nem azokat kedveli, akiknek van tartása. Ez úgy igaz férfira, mint nőre.


Ettől még lehet rendes. :)

2012. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért nekem vhogy vonzóak a kisfiúsan szégyellősek. :) Persze, nem mindegy hogyan! Nem a magukat sajnálókra gondolok! Csak bejön, hogy ha közeledik, akkor olyan hm... aranyosan szégyellős, nagyon fel tud izgatni. :D
2012. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igenis vannak nők, akiknek valami fura szenvedélye betörni a bunkó-lekezelő pasikat! Aztán jöhet a köv. kihívás.
2012. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#7/15 Én beismerem! Egy bizonyos korszakomban imádtam az ilyen kis vadócokat betörni. :) Nem is volt édesebb érzés annál, mint amikor egy vérbeli domináns hímet tudtál "uralni" a végén. De már nem vagyok kihívás-mániás. :))
2012. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16...igen. És sok srác visszaél azzal, hogy egyes lányokat mennyire izgat a kihívás! Mi az, hogy a fiú nem ájul el tőle rögtön? Nem lesi rögtön minden óhaját? Ezt nem bírják a csajok, ezért rögtön izgatni kezdi, meg akarja szerezni, be akarja törni.


De nem mindenki "manipulálható" így. :)

2012. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
akkor jó ha a seggedbe bújik xD
2012. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A nyelvével bújhat a lábaim közé. :) Egyébként ha kicsit bújós néha, olyan aranyosan, az még jó is tud lenni. :)
2012. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!