Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinapra mit vegyek/ csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapra mit vegyek/ csináljak neki?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötlet érdekel, barátom most lesz 22 éves, és nem rég vagyunk együtt 1 hónapja. Nem nagyon tudom hogy ilyenkor értékbe mennyit szoktak adni, vagy esetleg készíteni neki valamit.
2012. szept. 6. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hónap után még szerintem semmi nagy értékű dolgot ne vegyél neki! Egy szép csokor virág és egy vacsi elég.
2012. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anális majális! Annak minden férfi örül! :D
2012. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szo.pd le és főzz valamit.
2012. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 milyen ***** válasza:
A 2-3 komment jó! gátlástalan szex! ez kell!
2012. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy üveg pia bőven jó.
2012. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Most látom, milyen balf@sz voltam! XD Te vagy a lány, bocsi!:D

Bár az első fele így is igaz. Attól függ, mit szeret. Kispárna, bögre, CD, DVD, üzemanyagutalvány...:D Én kb annyi idős lehettem, amikor kaptam a barátnőmtől egy általa készített kis manót...annak mondjuk nagyon örültem.

2012. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!