Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Kétségbe vagyok esve barátom ősztől egyetemre megy mit tehetnék hogy ne a szakítás legyen a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Biztos voltak már az idősebbek ilyen helyzetben... szerintetek egy ilyen kapcsolat amiben csak a hétvégén találkozunk halálra van ítélve? mit lehet tenni? Szerintetek lesz még azután valaha is a régi? vagy megcsal tőlem 250kmre? 5hónapja járunk, nagyon szeret, féltékenytípus, de annyira félek a tipikus "elhidegült távkapcs" beskatulyázástól. egy napot se bírok ki nélküle minden nap látom, mi lesz velem heti 1 talival?:\'( jó most még lelkes hogy semmi nem fog változni, de az élet nem olyan mint a filmeken hogy happyend és ugyanolyan szoros marad a kapcs.Hagyjam továbblépni szóval szakítsak vele? szerintetek az jobb lenne neki? de összetörném a szívét(+azenyémet)

-Lány16:(-


2009. júl. 28. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
ez bűzlik mint golyafos a levegőben! mi is hetente 2x taliztunk csak a távolság miatt de mégis sokáig együtt voltunk és nagyon szerettük egymást... ezé minek kéne szakítani...
2009. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

16/l vok

kolégista pesten a barátom vidéken csak hétvégén találkozunk nagyon jol megvagyunk szeretjük egymást és ez a lényeg ha szeretsz vkit megbizol benne! az én barátom is féltékenykedik de ki lehet birni sokkal jobban örül a találkozásnak mint pl nyáron amikor szinte minden nap együtt vagyunk!

azért mert egyetemre megy ne hogy el hagyd butaság lenne

2009. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de tudjátok én nagyon szeretetigényes vagyok félek hogy csak boldogtalan leszek ha nem találkozunk minden nap mint most nyáron, vagy minden másodiknapon mint iskolaidőben eddig csináltuk:( nem akarom hogy eltávolodjunk egymástól... olyan messze lesz:( ha szükségem lesz rá egyedül leszek:(
2009. júl. 28. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezek csak kifogások, ha szereted, akkor megtaláljátok a módját, hogy találkozzatok, és nem lesz gond a távolság. Köztünk párommal 70 km távolság van, és 3 éve együtt vagyunk.
2009. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el, tényleg ő fog hiányozni Neked?

Azt írod, ha szükséged lesz rá,egyedül leszel.. Gondolom,vannak barátaid, szüleid... Levelezhettek,tudtok beszélni telón..Ha Te is suliba jársz,elröppen ügyesen a hét és máris hétvége lesz, amikor újra találkoztok.

Ha igazán fontosak vagytok egymásnak, minden rendben lesz.Fogd fel egy próbának. Hajrá kislány!

22L

2009. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

figyelj. 16 évesen azért szakítottam a barátnőmmel, mert elment egyetemre. esélyt sem adtam a kapcsolat folytatsának.. óriási hiba volt akkor tőlem.. most fordítva van a helyzet, én vagyok egyetemista és a barátnőm lakik messze.. nekünk menni fog.

ha meg sem probálod, akk a semmiért dobod el a kapcsolatot. én nem tenném.

2009. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk már 2 éve megy... Ez lesz a 3. Én meg azt nem bírom elképzelni, hogy mi lesz, ha én is megyek utána és együtt fogunk lakni meg minden.

A ti választásotok: a könnyebb vagy a nehezebb utat választjátok? A ti döntésetek. Menekülni vagy belevágni. Mi 1 hónap járás után vágtunk bele...

2009. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztatásokat, erőt merítek a példáitokból!!:) ha nektek megy, nekem is biztos fog! remélem:) Köszi
2009. júl. 29. 22:29
 9/10 anonim válasza:
Na mi lett veletek? Én most járok ebben a cipőben.
2018. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne szólj neki, legyen meglepi.
2023. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!