Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után rögtön letiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után rögtön letiltott MSN-ről pedig nem is írtam neki. Ez a megoldás?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy már nem szeret de attól még miért kell rögtön letiltania?
2011. márc. 3. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, így a jobb. Legalább nem látod folyton, hogy mással beszél, nem zavar annyira.

Ez egy kegyetlen dolog, fájdalmas, de gyors megoldás a dolgok lezárására.

Lépj túl rajta. Biztos menni fog. Fel a fejjel, lesz még sokkal jobb is. Majd meglátod.

2011. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak nekem meg volt szokva, hogy minden nap beszéltünk MSN-en és most annyira rossz, hogy nem tudok vele beszélni.

Egyébként vissza akarom hódítani. Nem hiszem el, hogy ha 8 hónapig szeretett akkor most csak ilyen könnyen vége.

2011. márc. 3. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szeret, ne akard visszahódítani, csak neked lesz rosszabb. Tapasztalatból mondom. Fogadd el, hogy már nem kellesz neki, így lesz a legjobb.
2011. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem teljesen ugyanez a helyzet, mint veled, kedves kérdező. És én is vissza akarom hódítani. :)
2011. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom én se feladni. Több hónapig küzdöttem, hogy minden jó legyen, most meg csak így vége? Nem adom fel.

Szülei nagyon szeretnek. Mondták, hogy megpróbálnak hatni a lányukra.

2011. márc. 3. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
na látod pont ezért tiltott le mert vissza akarod hódítani.és hiába nem montad ezt neki de tudja.hidd el.és lehet h nem írtál volna neki,egyenlőre,de úgyis írtál volna neki egy idő után,és ő ezt el akarta kerülni.am velem is ezt tette anno az ex.egyből letiltott vagy kitörölt,nemtom,meg egyből letörölt myvipről.mármint az ismerősei közül.ez sziven ütött,mintha nem is ismernénk egymást.
2011. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg már régebben kiábrándult belőled?
2013. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!