Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves pasi ezt hogy látja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves pasi ezt hogy látja?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lerágott csont, de értelmes ember módjára is lehet válaszolni. A kérdésem az lenne, hogy ha egy kapcsolatba belemegy egy ilyen korú srác, kb mennyi idő múltán jön fel a szex? Vagy meddig képes várni, ha most tényleg komoly kapcsolatot akar? 18 éves vagyok és szűz. Nem apácának készülök, de a bizalomhoz idő kell, talán egy hónap. Egyáltalán közöljem ezt vele így az elején? Ti mit mondanátok? Pasik éleménye is érdekelne.

2012. szept. 6. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Közöld vele, az a korrekt, én igaz nem 23 vagyok, de teljesen megérteném és tudnék várni. 19/F
2012. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha szeret, akkor fél évet is vár rád( a szexig)

vannak ilyenek akik nem sürgetik, de nagyon kevés.

valamint 23-25éves korunkban vagyunk a fénykorunkban, hát a szerelem sokmindenre képes.

2012. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
pasifüggő, ha normális akkor neki is idő kell a bizalomhoz, de ha ez már adott, akkor nagyon nehéz várni. egy hónapot viszont ki lehet bírni
2012. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs gond mindenkinél változó,nekem meg 2-3 hónap is kellene.Aki komoly szándékkal indul az kivárja.


25 éves vagyok és elfogadnám ha a másik várat ezzel,különben is lehet játszani egymással dug*s nélkül is.


Ezt így vázold fel neki.

2012. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy szeret túlzás. De nem hinném, hogy úgy akarna csak mrgdugni, hogy jól ismeri apum. Én még csak egy hete vagyok beszélő viszonyban vele, de tény, hogy az nem a barátság felé fut. Még csak csók sem volt.
2012. szept. 6. 23:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért a kor megadása nem elég ehhez. Nem árt figyelembe venni, hogy milyen típusú a srác. Attól, hogy 23, még lehet, félénk. Lehet, hogy azért hajt rád, mert az idősebb csajoknál nem mer kezdeményezni. Nem következik egyből, hogy naivabb vagy és könnyebb megszerezni..:D
2012. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy-két hónap teljesen korrekt és érthető. Aki ennyit sem tud várni, az nem is érdemel normális lányt.
2012. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mennyit találkoztok. Egy hónap az a NAGYON maximum. De ha szűz vagy és ne adj isten hosszabb távra terveztek, akkor az neki úgyse egy hónap lesz, mert mire belejössz az egészbe az lehet 2-3 hónap is, és addig azért neki az nem lesz akkora öröm.

Ha meg nem hosszú távra terveztek, akkor számoljál vele, hogy neked az első pár alkalom valószínűleg nem kellemes lesz, hanem a közepesen és a rendkívül szar között fog váltakozni, de ezen túljut az ember idővel.

2012. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel én pont 23 éves vagyok, ráadásul pasi is, így leírom én hogy látom.


Szóval egy kapcsolat fontos része a szex, egy felnőtt embernek erre szüksége van. Szóval sokáig semmiképp nem tartanám korrektnek, ha váratnának. Ellenben egy hónap az talán belefér, főleg ha tudnék róla hogy szűz, szóval mindenképp beszéld meg vele őszintén.

2012. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1-2 hónapot simán tudok várni, főleg ha játszunk csak egymással ahogy a 4. írta. Ha játszol velem, az engem kielégítene, a szex csak plusz pont.;)

2. voltam

2012. szept. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!