Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha van egy osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik de mellette van barátom, akit meg nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Voltatok már ilyen helyzetbe? Mit tettetek?

Feltétlenül a barátommal maradnék, de annyira rossz érzés, ha az osztálytársamat meg minden nap látom. (Ebbe a fiúba régen szerelmes voltam)



2012. aug. 13. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azzal maradsz akit szeretsz , most minek hagynád el akkor ? Gondolom a párod is ugyan úgy tetszik neked nem ?
2012. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te biszex vagy?
2012. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Miért lennék biszex? Mindkettő fiú.

A barátomat nagyon szeretem és helyes is, de az osztálytársam ő még helyesebb.

Mit csináljak, hogy a régi érzéseim elmúljanak?

2012. aug. 13. 16:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát attól függ ,ezt neked kell eldönteni és a szívedre kell hogy hallgass,de ez már régen rossz akkor ha neked tetszik a srác,akkor már valószínűleg nem szereted úgy a pasid
2012. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

az osztálytársam nem volt sose a pasim. Csak szerelmes voltam belé, még télen. És helyes. Bevallom, de attól még jobban szeretem a barátomat.

Nem szeretem már az osztálytársamat, csak azt mondom, hogy helyes.

Hogy "ne vegyem észre?"

2012. aug. 13. 16:18
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát vedd úgy mint ha leszarna téged és akkor csúnyán fogalmaztam,vedd azt hogy megbántott vagy valami és próbálj meg a párodra koncentrálni,örülj neki hogy van párod,engem most hagyott el a barátnőm és eléggé szomorú és nehéz dolog ez
2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"szerelmes voltam belé, még télen" ?DAS?DAS?DAS?? ezmostkomoly?


12 évesen minek pasizol?

2012. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne szakíts a paliddal mert a másik helyesebb srác ha egyszer lepattintott, legközelebb is lefog, szinte 100%! Ne légy hülye :DD
2012. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Öhm... Elnézést kedves 7-es, de honnan veszed, hogy 12 vagyok?

Mert képzeld, nem annyi vagyok. Közel sem.

2012. aug. 13. 17:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismered Johnny Deppnek azt a híres mondatát, miszerint

"Ha két emberbe vagy szerelmes, válaszd a másodikat, mert ha valóban annyira szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másikba" ..?

2012. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!