Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívhatom erre az összejövete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívhatom erre az összejövetelre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A neten ismertem meg egy srácot, találkoztunk már, minden jól alakult. Nincs olyan nap, amikor ne beszélnénk legalább egy órát. Több, mint 2 hónapja ismerem, de még nem sokszor találkoztunk. Nemsokára lesz a szülinapom és rendezek egy kisebb összejövetelt. Meghívjam-e?

Ez azért kérdéses, mert még nagyon a kapcsolat elején vagyunk, elég nagy távolság van köztünk és van egy jó pár év is. Nem tudom mit szólna az én barátaimhoz. Bár úgy gondolom ez még elég korai dolog, hogy mindenkinek bemutassam.


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2012. szept. 7. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt jó lenne, mert meglátnád, hogyan fogadják a barátaid, hogyan viselkedik velük, stb. Viszont lehet, hogy tényleg korai. Mindenesetre szerintem hívd el, ha szerinte is korai, lehet, hogy közli is.
2012. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hívd el mindenképp!
2012. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!