Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan pasiba aki csak megakar másznii és négy év korküéönbség van köztünk. De én nagyon beleszerettem. és nemtudok túllépni rajta sehogy sem ötletek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem megakarom szerzni,a teloszáma megvan de nembeszélünk mer összevesztem vele de a számát tudakozóról leszedtem.
2012. szept. 7. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarod, akkor hadd másszon!Aztán majd kiderül, hogy tudsz-e olyan lenni, hogy beléd szeret, vagy nem. Az élet lutri! De aki mer az nyer! (vagy veszít!)
2012. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy csak meg akar mászni?


És miért használsz ilyen undorító kifejezéseket?

2012. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezem, honnan tudod, hogy csak "meg akar másznii"?
2012. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérd el a tudakozótól a barátnője számát is. Aztán tégy belátásod szerint.

Úgy képzelem, hogy van neki, ha a telefonszámát csak a tudakozóból szerezted meg.

2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SBPeti ***** válasza:
Gyorsan keress valaki mást és felejtsd el!
2012. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!