Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a helyemben összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben összejönnétek ezzel a fiúval? Vagy ő tabunak számít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem. Az egyik barátnőmnek is tetszik. Mindketten az osztálytársaim, az osztályból azzal a lánnyal jövök ki a legjobban, de nem vagyunk olyan nagyon jó barátnők. A fiú egyértelmű jeleket tett arra, hogy én bejövök neki, csak én a lány miatt nem merek lépni. Van egy csomó más fiú is, aki tetszik neki, meg ez a fiú nem is néz ki annyira jól. Többször talált már ki olyat, hogy ezzel a fiúval szemezett meg megfogdosta és kacsingatott rá, stb.. Persze ezeknek a fele sem igaz, csak kitalálja, de nem tudom miért. Ő nem tudja, hogy nekem is tetszik ez a fiú. Nekem már tényleg tett egyértelmű jeleket, meg egyszer "véletlenül" félig átkarolt, meg a másik osztályba járó barátnőm is észre vette, hogy mindig néz, meg ha a közelemben van, akkor olyan "izgulós" hangja van. Ezeket látta a barátnőm, szerintem ő is észrevette, hogy talán tetszenék neki, azután talált ki ilyen kamu dolgokat.

Nagyon aranyos ez a fiú, el tudnám képzelni vele a jövőmet is, meg ha minden igaz, ugyanarra a szakra is megyünk egyetemre. A lánnyal is jól kijövök, de ő egy másik egyetemre fog menni más városba. 2 év múlva lesz szalagavatónk, és gondoltam arra is, hogy talán ezzel a fiúval táncolnék, persze ha felkér. Ezzel nagyon megsérteném a lányt? Vagy majd csak egyetem alatt kezdjek el próbálkozni a fiúnál, ha már nem lesz ott a lány? De mi lesz, ha addigra megunja és lemond rólam, ha most tetszenék is neki? Egyáltalán, ti összejönnétek ezzel a fiúval?

Köszi, ha elolvastad!:)


2012. szept. 7. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Miért számítana tabunak?Ha neked tetszik és őneki is tetszel semm i akadálya:D:D A barátnőd meg egy köcsög.
2012. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben most nem jönnék össze a fiúval, főleg ha az egyik barátnődnek is tetszik, hiszen a fiúk jönnek-mennek. Ráadásul a barátnőd az osztálytársad, így még pár évig mindennap látni fogod a haragos tekintetét, ha a fiúval kapcsolatot alakítasz. Keress más valakit, vagy várd meg, amíg a barátnőd érdeklődése lankad!
2012. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg megmondanám a barátnődnek hogy neked is tetszik és kölcsönösnek látszik és mi lenne ha..
2012. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!