Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek 7hónapos terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek 7hónapos terhes nővel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Hülye vagy?!
2012. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát,ha már nincs a pasival,aki felcsinálta...Lehet,ha extra szép.
2012. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha extra szép és nem terhes* akkor esetleg
2012. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jessica Albával összejöttem volna terhesen.

Felneveltük volna a babát és boldogan éltünk volna amíg meg nem halunk.

De nem, mással nem.

2012. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem mondd, hogy soha, de kötve hiszem, hogy pont a legintenzívebb vággyal és érzelmekkel tarkított kezdeti időszakot szeretném lecserélni egy depressziós kismamára, akinek csak a gyerek számít, aki nem is az enyém. Ki lenne annyira bolond, hogy nagy szerelmes, sok szexszel járó pár hónapot pelenkázásra, szoptatásra, éjszakai felkelésre és a problémás kismama ápolgatására cserélje? Nem hinném, hogy tudnék ennyire vágyni valakire...
2012. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!!

itt a többiekkel ellentétben az én párom összejött velem, 18 hetes terhes voltam és nem zavarta.

azóta megszületett a kislányunk, akit a sajátjaként nevel és nagyon boldogok vagyunk!!

a saját érzéseidre hallgass, ne mások véleményére!!

27L

2012. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6. hát úgy látszik. 7 havonta kell az élvezet. ez a véleményem rólad.

én nem jönnék össze vele. ennyi élvezetet nem érdemel meg egy nő, én nem járulnék hozzá. 7 havonta új férfi, hát menjen máshova élvezkedni, mert csak az kell neki.

aztán a gyereket meg úgy ahogy tudja felnevelni, semmi együttérzés a gyereke iránt, a problémáit meg se tudja érteni, bele se tudja élni magát a gyerek helyzetébe majd. sok szülő egy csapnivaló, amit a gyerekének nyújt, csak élvezkedni tudnak, de azt nagyon.

2012. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4. nem hiszem h van fogalmad arról, mi a felnevelés. csak a szépségről van fogalmad, ahhoz nem kell fáradság és nem kell hozzá gondolkodni
2012. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D lol na biztos h nem
2012. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én simán összejönnek,ennyi idős terhes kismamával.
2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!