Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakitott velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott velem, mégis minden nap hiv. Talán könnyebb lenne ha megmondanám neki, hogy ne keressen?

Figyelt kérdés
2és fél év volt, talán még most is szeret, de a körülmények miatt szakitott. Sokat tett értem a kapcsolatunk alatt, sokszor bizonyitotta,hogy szeret, és nem akartam igazságtalan lenni vele,hogy ne keressen többet, de igy meg nekem nehéz. Azt se tudom van e remény a folytatásra. Ti mit tennétek,hogy mindkettönknek jó legyen, vagy úgy mondom, könnyebb?
2012. szept. 8. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy van-e remény a folytatásra. Ha ő azt mondja nincs, akkor megkérném, hogy ne tartsuk a kapcsolatot, vagy legalábbis ne ilyen sűrűn. Olykor önzőnek kell lenni és magadra is gondolni.
2012. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is ő szakított..szerinted szakított volna veled ha szeret téged??Eláruljam!?NEM!Úgyhogy legyél ügyes és mond meg neki, hogy hívogassa anyukáját mert ha 1szer már eldöntötte, hogy vége akkor ne szórakozzon veled csak azért mert nem talált még mást magának!Hidd el ha találni fog másik csajt akkor téged már nem fog hívogatni és akkor megint kinek lesz sz@r?Hát neked..
2012. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!