Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig volt barátnőm volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig volt barátnőm volt pasijának a volt női akadnak rám volt már valakivel ilyen? :D 19/f

Figyelt kérdés

Amióta össze jöttem a volt barátnőjével akivel am 7 hónapot voltam együtt m1. Azóta mindig azok a lányok akarnak velem lenni akit ő már dobott amúgy a legtöbb ilyen össze tört szívű ringyó...viszont az ágyban nagyon jók ezt szerintem neki köszönhetem:D. De

Pl ez a nő akivel voltam igényelte, hogy néha megüssem stb..

Persze a végén már megromlott a kapcsolat, tehát nem tervezem ezekkel a lányokkal hosszú távra.

Szerintetek miért van ez? azért mert őt látják bennem?

Jellemre majdnem ugyan azok vagyunk, külsőre is majdnem.

Magas nagydarab olyan 100 kg én 110 szállkás izmos..de viszont ebben lehet az a negatív , hogy ezekkel a lányokkal nem tudok semmi komolyat kialakítani?

volt már valakivel ilyen? tapasztalat?



2012. szept. 8. 19:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez a csajjal akit írtam nem rég szakítottam és még nem teljessen hevertem ki...szóval szerintetek megérné ezekkel foglalkozni?
2012. szept. 8. 19:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt.

Szerintem ez tök véletlen, ne keress benne semmi összefüggést... Nem hiszem hogy őt látják benned mert ha szakítottak akkor gondolom nem valami népszerű srác az ő szemükben, akkor meg miért jönnének össze egy hasonlóval?

Vannak lányok akik olyan korszakban vannak amiben nem tudtok komoly kapcsolatot kialakítani, de ez csak időleges, az összes lány egy idő után megérik ahhoz hogy ne ribancoskodjon mert rájön hogy nem kifizetődő, de addig viszont nem hiszem hogy egy ilyen lány bármi mást tudna adni az ágyon kívül...

De ha normális, nem ribanc akkor miért ne?

2012. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!